Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35

Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 31600
Producent: Helikon
  • Nowoczesne i wygodne spodnie wykonane z wytrzymałego RipStopu i VersaStretch® zapewniają komfort użytkowania. 8 kieszeni pozwala na równomierne rozłożenie przenoszonego ekwipunku. Idealny wybór dla strzelców.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
259,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Kup i otrzymaj: 259pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie taktyczne Hybrid Tactical Pants® PolyCotton Ripstop Shadow Grey Helikon SP-HTP-PR-35

Dedykowane dla strzelców spodnie bojówki Hybrid Tactical Pants® to nowoczesne, hybrydowe spodnie łączące w sobie wytrzymałość na przetarcia z wygodą udanego modelu OTP®, wyprodukowane przez renomowanego producenta odzieży wojskowej Helikon. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału, są lekkie i wygodne, przeznaczone do codziennego noszenia i turystyki. Hybrid Tactical Pants® bazują na bardzo popularnym i sprawdzonym modelu spodni OTP® i pomimo zmian projektowych zachowują cechy kultowego produktu, dzięki czemu można je także używać do zastosowań taktycznych.

Zastosowanie dwóch rodzajów materiału - RipStopu odpowiadającego za wytrzymałość na rozdarcia, oraz tkaniny VersaStretch® zapewniającą swobodę ruchów i wentylację, pozwoliło na stworzenie uniwersalnych, lecz bezkompromisowych spodni. Strefy najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak łydki oraz kolana zostały zabezpieczone wzmocnieniami z materiału. Pokrycie materiału impregnacją bazującą na tworzywie Teflon® zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne.

Wyposażone zostały w 6 funkcjonalnych kieszeni, zdolne pomieścić cały potrzebny sprzęt EDC, a także wyposażenie niezbędne podczas treningu strzeleckiego. Specjalne kieszenie udowe zapinane na zamek, pomieszczą takie wyposażenie jak rękawice, telefon, portfel lub klucze. Specjalne wzmocnienia na krawędzi przednich kieszeni stworzone zostały pod klipsy latarki, noża lub multitoola.

Cechy:

  • Wytrzymały hybrydowy materiał złożony z takniny RipStop oraz VersaStretch®.
  • Chroniąca przed wilgocią i zabrudzeniami powłoka DuPont™ Teflon®.
  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu.
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®.
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm.
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi.
  • Dwie klasyczne kieszenie ze wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki.
  • Szerokie tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków.
  • Pojemne kieszenie na udach, typu cargo zapinane zamkiem YKK®.



Dane techniczne
Kod producenta: SP-HTP-PR-35
Kolor: Shadow Grey
Materiał: 50% Poliester , 23% Bawełna
23% Nylon, 4% Elastan
Gramatura: 220 g / m2
Waga: 559 g

Linia Range Tkanina Versastretch Zamki YKK Materiał Teflon™ marki Chemours
Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Przeczytaj cały wpis
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Obwód talii (cm)Obwód bioder (cm)Szerokość nogawki (cm)
S Short10276,28010020,4
M Short10376,28610621,2
L Short10376,29211222
XL Short10476,29811822,8
XXL Short10476,210412423,6
XXXL Short10576,211013024,4
XXXXL Short10576,211613625,2
S107,581,28010020,4
M10881,28610621,2
L108,581,29211222
XL10981,29811822,8
XXL109,581,210412423,6
3XL11081,211013024,4
4XL110,581,211613625,2
S Long112,686,3 8010020,4
M Long113,186,3 8610621,2
L Long113,686,3 9211222
XL Long114,186,3 9811822,8
XXL Long114,686,3 10412423,6
XXXL Long115,186,3 11013024,4
XXXXL Long115,6 86,3 11613625,2
S Extra Long117,791,48010020,4
M Extra Long118,291,48610621,2
L Extra Long118,791,49211222
XL Extra Long119,291,49811822,8
XXL Extra Long119,791,410412423,6
XXXL Extra Long120,291,411013024,4
XXXXL Extra Long120,791,411613625,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel