Kariera

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - BOK

Forma zatrudnienia: Praca stała
Miejsce pracy: Poznań, Antoninek
Region: Wielkopolska
Numer referencyjny: BOK/12/2019

Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientami: e-mail, telefon, chat,
  • Realizacja zamówień bieżących,
  • Realizacja harmonogramu działu sprzedaży,
  • Obsługa bieżących zamówień i zwrotów,
  • Prowadzenie analizy klientów pod kątem zmieniających się ich potrzeb i preferencji,
  • Udział w budowaniu marki,
  • Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Konieczna znajomość branży militarnej, strzeleckiej, outdorowej,
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura osobista, punktualność, uczciwość, sumienność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę,
  • Miejsce pracy: Poznań Antoninek (dojazd komunikacją miejską lub koleją),
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Praca od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00,
  • Stabilność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
kariera@specshop.pl
w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny:
BOK/12/2019

Zamknij
pixel