Stwórz nową listę zakupową

Kariera

SPECJALISTA DS. TREŚCI (CONTENTU)

Forma zatrudnienia: Praca stała
Miejsce pracy: Poznań Antoninek
Region: wielkopolska
Numer referencyjny: Content/1/22

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie opisów produktów,
  • Przygotowanie opisów kategorii produktowych, producentów, wpisów na bloga,
  • Umieszczanie stworzonych materiałów na stronie www.

Wymagania:

Jeżeli masz otwartą głowę pełną pomysłów i zapał do ich realizacji, a przy okazji Twoimi mocnymi stronami są:
  • Znajomość rynku outdoor, militaria, strzelectwo, survival, airsoft,
  • Nastawienie na naukę specjalistycznych zagadnień z zakresu e-commerce i SEO
  • Łatwość w formułowaniu wypowiedzi pisemnych,
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bystrość, inteligencja, roztropność i dokładność,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży e-commerce, SEO: naukę pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne zniżki na znajdujący się w naszej ofercie asortyment,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Niekorporacyjny klimat pracy, brak dress code'u,
  • Kontakt z uznanymi, międzynarodowymi markami i ich ciekawymi produktami,
  • Miejsce pracy w cichej okolicy, z dobrym dojazdem, parkingiem i jadalnią,
  • Kwota wynagrodzenia zależna od doświadczenia i umiejętności oraz formy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
kariera@specshop.pl
w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny:
Content/1/22

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - BOK

Numer referencyjny: BOK/1/2022

  • Kontakt z klientami: e-mail, telefon, chat,
  • Realizacja zamówień bieżących,
  • Realizacja harmonogramu działu sprzedaży,
  • Obsługa bieżących zamówień i zwrotów,
  • Prowadzenie analizy klientów pod kątem zmieniających się ich potrzeb i preferencji,
  • Udział w budowaniu marki,
  • Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Konieczna znajomość branży militarnej, strzeleckiej, outdorowej,
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura osobista, punktualność, uczciwość, sumienność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00,
  • Stabilność zatrudnienia.

BOK/1/2022

Dbamy o Twoją prywatność

Rozumiem i akceptuję
pixel