Stwórz nową listę zakupową

Kariera

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SKLEPIE STACJONARNYM

Forma zatrudnienia: Praca stała
Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolska
Numer referencyjny: Doradca/08/21

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta detalicznego w salonie firmowym,
  • Sprzedaż oferowanych produktów,
  • Kompleksowa obsługa Klienta w oparciu o standardy firmy,
  • Efektywna realizacja założonych celów,
  • Dbanie o utrzymywanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru,
  • Dbałość o salon i wizerunek Firmy.

Wymagania:

  • Znajomość branży militarnej, strzeleckiej, outdoorowej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość, sumienność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Punktualność,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników pracy,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Miejsce pracy w centrum Poznania (Stare Miasto).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
kariera@specshop.pl
w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny:
Doradca/08/21

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA / CONTENT

Miejsce pracy: Poznań Antoninek
Region: wielkopolska
Numer referencyjny: Marketing/08/21

Zadania do wykonania na stanowisku:

  • Administracja mediów społecznościowych: Facebook, Instagram,
  • Tworzenie treści takiej jak: blogi, artykuły, opisy produktowe,
  • Opracowywanie i realizacja działań promocyjnych i marketingowych,
  • Współudział w opracowywaniu materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • Współpraca w przygotowaniu oraz udział w eventach,
  • Monitoring skuteczności realizowanych projektów i ocena ich efektywności,
  • Monitoring rynku, analiza konkurencji, trendów i oczekiwań klientów,

Nasze wymagania:

Jeżeli masz otwartą głowę pełną pomysłów i zapał do ich realizacji a przy okazji Twoimi mocnymi stronami są:
  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych
  • Umiejętność tworzenia treści: blogów, opisów
  • Znajomość rynku outdoor, militaria, strzelectwo,
  • Poczucie estetyki: podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem grafiki / zdjęć,
  • Systematyczność, rzetelność, konsekwencja w realizowaniu zadań
  • Samodzielność w procesie nauki nowych zagadnień

Możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę z najlepszymi ludźmi w ciekawej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w realizacji interesujących projektów,
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-15:00, 08:00-16:00 lub 09:00-17:00)
  • Wyzwania z realnym wpływem na działanie firmy.
  • Atrakcyjne zniżki na asortyment firmy
  • Niekorporacyjny klimat pracy, brak dress code'u,
  • Kontakt z uznanymi, międzynarodowymi markami i ich ciekawymi produktami,
  • Miejsce pracy w cichej okolicy, z dobrym dojazdem, parkingiem i jadalnią,

w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny: Marketing/08/21

Zamknij
pixel