Kariera

SPECJALISTA DS. TREŚCI (CONTENTU)

Forma zatrudnienia: pełny etat
Miejsce pracy: Poznań (Antoninek)
Numer referencyjny: Content/10/20

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i redagowanie opisów produktów,
  • Przygotowanie tekstów do materiałów reklamowych,
  • Pisanie artykułów na firmowy blog.

Wymagania:

Jeżeli masz otwartą głowę pełną pomysłów i zapał do ich realizacji, a przy okazji Twoimi mocnymi stronami są:
  • Znajomość rynku outdoor, militaria, strzelectwo, survival, airsoft,
  • Doświadczenie w tworzeniu treści,
  • Łatwość w formułowaniu wypowiedzi pisemnych,
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (przygotowanie opisów, czytanie dokumentacji produktów),
  • Bystrość, inteligencja, roztropność i dokładność,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziana znajomość zasad SEO i podstaw HTML.

Możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę z najlepszymi ludźmi w ciekawej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w realizacji interesujących projektów,
  • Wyzwania z realnym wpływem na działanie firmy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Niekorporacyjny klimat pracy, brak dress code'u,
  • Kontakt z uznanymi, międzynarodowymi markami i ich ciekawymi produktami,
  • Miejsce pracy w cichej okolicy, z dobrym dojazdem, parkingiem i jadalnią,
  • Atrakcyjne zniżki na znajdujący się w naszej ofercie asortyment,
  • Kwota wynagrodzenia zależna od doświadczenia i umiejętności oraz formy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
kariera@specshop.pl
w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny:
Content/10/20

Zamknij
pixel