Kariera

Firma SPC z siedzibą w Poznaniu jest związana z branżą e-commerce od ponad 12 lat. Za pomocą internetowych kanałów B2B ora B2C zajmuje się dystrybucją produktów z segmentów outdoor i militaria. W związku z rozwojem wewnętrznego działu marketingu firma poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Forma zatrudnienia: Praca stała
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolska
Numer referencyjny: MRKT/01/10

Zadania do wykonania na stanowisku:

  • Budowanie wizerunku marki w oparciu o social media,
  • Udział w budowie strategii marketingowej i koordynacja jej wdrażania,
  • Opracowywanie i realizacja działań promocyjnych i marketingowych,
  • Opracowywanie i produkcja materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • Monitoring skuteczności realizowanych projektów i ocena ich efektywności,
  • Monitoring rynku, analiza konkurencji, trendów i oczekiwań klientów,
  • Generowanie pomysłów.

Nasze wymagania:

Jeżeli masz otwartą głowę pełną pomysłów i zapał do ich realizacji a przy okazji twoimi mocnymi stronami są:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień social marketing, marketing automation, SEO
  • Znajomość rynku outdoor/militaria,
  • Znajomość programów do obróbki graficznej oraz video

Możemy Tobie zaoferować:

  • Pracę z najlepszymi ludźmi w ciekawej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w realizacji interesujących projektów,
  • Wyzwania z realnym wpływem na działanie firmy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
kariera@specshop.pl
w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny: MRKT/01/10

Zamknij
pixel