Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09

Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 22616
Producent: Helikon
  • Nowoczesne i wygodne spodnie wykonane z wytrzymałego RipStopu i VersaStretch® zapewniają komfort użytkowania. 8 kieszeni pozwala na równomierne rozłożenie przenoszonego ekwipunku. Idealny wybór dla strzelców.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
259,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 259pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Dedykowane dla strzelców Hybrid Tactical Pants nowoczesne, hybrydowe spodnie łączące w sobie wytrzymałość na przetarcia z wygodą udanego modelu OTP.

Zastosowanie dwóch rodzajów materiału: RipStopu odpowiadającego za wytrzymałość, oraz tkaniny VersaStretch® zapewniającą duży zasięg ruchów i wentylację pozwoliło na stworzenie uniwersalnych lecz bezkompromisowych spodni.

Najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne strefy jak łydki, kolana oraz kieszenie zostały zabezpieczone dzięki zastosowaniu mocnego materiału. Rozciągliwa czterokierunkowo tkanina VersaStretch® została natomiast zastosowana w miejscach najbardziej podatnych na przegrzewanie, tak aby odpowiadać anatomii ruchu człowieka. Pokrycie tych segmentów impregnacją bazującą na tworzywie Teflon zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne.

Obszerne kieszenie typu cargo oraz klasyczne górne pozwolą na przenoszenie niezbędnego ekwipunku. Zapinane na rzep przedziały towarzyszące cargo są wymiarowane aby pomieścić magazynek STANAG.

Dane techniczne:
- waga: 595 g
- materiał: 50% poliester, 23% nylon, 23% bawełna, 4% elastan
- kolor: zielony (Taiga Green)

Linia Range  Tkanina Versastretch  Zamki YKK  DuPont™ Teflon®

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem BOK?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Przeczytaj cały wpis
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Obwód talii (cm)Obwód bioder (cm)Szerokość nogawki (cm)
S Short10276,28010020,4
M Short10376,28610621,2
L Short10376,29211222
XL Short10476,29811822,8
XXL Short10476,210412423,6
XXXL Short10576,211013024,4
XXXXL Short10576,211613625,2
S107,581,28010020,4
M10881,28610621,2
L108,581,29211222
XL10981,29811822,8
XXL109,581,210412423,6
3XL11081,211013024,4
4XL110,581,211613625,2
S Long112,686,3 8010020,4
M Long113,186,3 8610621,2
L Long113,686,3 9211222
XL Long114,186,3 9811822,8
XXL Long114,686,3 10412423,6
XXXL Long115,186,3 11013024,4
XXXXL Long115,6 86,3 11613625,2
S Extra Long117,791,48010020,4
M Extra Long118,291,48610621,2
L Extra Long118,791,49211222
XL Extra Long119,291,49811822,8
XXL Extra Long119,791,410412423,6
XXXL Extra Long120,291,411013024,4
XXXXL Extra Long120,791,411613625,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel