Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09

  • Nowoczesne i wygodne spodnie wykonane z wytrzymałego RipStopu i VersaStretch® zapewniają komfort użytkowania. 8 kieszeni pozwala na równomierne rozłożenie przenoszonego ekwipunku. Idealny wybór dla strzelców.
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Taiga Green - SP-HTP-PR-09
22616
Adaptive GreenCzarnyMud BrownShadow GreyOlive DrabKhakiTaiga Green
249,00 PLN
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Dedykowane dla strzelców Hybrid Tactical Pants nowoczesne, hybrydowe spodnie łączące w sobie wytrzymałość na przetarcia z wygodą udanego modelu OTP.

Zastosowanie dwóch rodzajów materiału: RipStopu odpowiadającego za wytrzymałość, oraz tkaniny VersaStretch® zapewniającą duży zasięg ruchów i wentylację pozwoliło na stworzenie uniwersalnych lecz bezkompromisowych spodni.

Najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne strefy jak łydki, kolana oraz kieszenie zostały zabezpieczone dzięki zastosowaniu mocnego materiału. Rozciągliwa czterokierunkowo tkanina VersaStretch® została natomiast zastosowana w miejscach najbardziej podatnych na przegrzewanie, tak aby odpowiadać anatomii ruchu człowieka. Pokrycie tych segmentów impregnacją bazującą na tworzywie Teflon zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne.

Obszerne kieszenie typu cargo oraz klasyczne górne pozwolą na przenoszenie niezbędnego ekwipunku. Zapinane na rzep przedziały towarzyszące cargo są wymiarowane aby pomieścić magazynek STANAG.

Dane techniczne:
- waga: 595 g
- materiał: 50% poliester, 23% nylon, 23% bawełna, 4% elastan
- kolor: zielony (Taiga Green)

Linia Range  Tkanina Versastretch  Zamki YKK  DuPont™ Teflon®

Producent
Kod produktu
SP-HTP-PR-09
googleExport
true
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Czytaj więcej
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Obwód talii (cm)Obwód bioder (cm)Szerokość nogawki (cm)
S Short10276,28010020,4
M Short10376,28610621,2
L Short10376,29211222
XL Short10476,29811822,8
XXL Short10476,210412423,6
XXXL Short10576,211013024,4
XXXXL Short10576,211613625,2
S107,581,28010020,4
M10881,28610621,2
L108,581,29211222
XL10981,29811822,8
XXL109,581,210412423,6
3XL11081,211013024,4
4XL110,581,211613625,2
S Long112,686,3 8010020,4
M Long113,186,3 8610621,2
L Long113,686,3 9211222
XL Long114,186,3 9811822,8
XXL Long114,686,3 10412423,6
XXXL Long115,186,3 11013024,4
XXXXL Long115,6 86,3 11613625,2
S Extra Long117,791,48010020,4
M Extra Long118,291,48610621,2
L Extra Long118,791,49211222
XL Extra Long119,291,49811822,8
XXL Extra Long119,791,410412423,6
XXXL Extra Long120,291,411013024,4
XXXXL Extra Long120,791,411613625,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel