Swampfox Optics - Kolimator pistoletowy Justice II 1x30 - Otwarty - Multi-reticle - Czerwony znak celowniczy - JTC2130-MR
Kolimator pistoletowy Justice II 1x30 Otwarty Multi-reticle Czerwony znak celowniczy Swampfox Optics JTC2130-MR
Swampfox Justice II 1x30 JTC2130-MR to otwarty kolimator pistoletowy z systemem Multi-reticle. Model oferuje 4 różne znaki celownicze - kropka 2 MOA, okrąg 34 MOA, krzyż 56 MOA z ramionami o długości 10 MOA oraz kombinację okrąg + krzyż. Przełączanie pomiędzy siatkami odbywa się przez wciśnięcie przycisku regulacji podświetlenia przez trzy sekundy. Całe spektrum dostępnych znaków celowniczych można płynnie przeglądać przytrzymując przycisk przez dłuższy czas.
10 poziomów podświetlenia, regulowanych za pomocą wygodnych przycisków na obudowie, sprawia, że znaki celownicze są wyraźne i pozwalają na szybkie namierzenie celu. Obudowa wykonana z aluminium 7075-T6 zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wstrząsy o sile do 1500 G.
Dzięki standardowi footprintu RMR, celownik jest kompatybilny z szeroką gamą popularnych pistoletów. Ten model kolimatora ma duże okno celownicze, które zapewnia szerokie pole widzenia i szybkie przejście między celami. Soczewka posiada jednolite powłoki FMC, które wykazują właściwości antyrefleksyjne, hydrofobowe oraz chronią przed parowaniem, co przekłada się na klarowny obraz niezależnie od pogody.
Czas pracy kolimatora sięga do 50 000 godzin na jednej baterii CR1632. Za oszczędność energii odpowiada inteligentny system Shake 'N Wake, który automatycznie wprowadza urządzenie w stan uśpienia po 4 minutach bezczynności i natychmiast aktywuje podświetlenie przy wykryciu ruchu.
Praktycznym rozwiązaniem jest montaż baterii od góry, co pozwala na jej wymianę bez konieczności demontażu kolimatora i obniża profil montażu. Precyzyjne pokrętła umożliwiają regulację znaku celowniczego w w pionie i w poziomie w zakresie +/- 45 MOA, co pozwala na dostosowanie położenia punktu celowania.
Konstrukcja posiada klasę szczelności IPX7, co pozwala na korzystanie z kolimatora w deszczu. Urządzenie jest wolne od paralaksy na dystansie 30 metrów. W zestawie z kolimatorem dostarczane są śruby i narzędzia niezbędne do montażu sprzętu na pistolecie. Dodatkowo w komplecie znajduje się gumowa osłona ochronna, która pozwala na bezpieczny transport broni z kolimatorem w torbie na strzelnicę, ściereczka do czyszczenia soczewek oraz bateria.
Cechy:
- Kolimator Justice II 1x30 Red Dot ze stopką montażu w standardzie RMR
- Wykonany z aluminium 7075-T6, zapewniającego wysoką wytrzymałość
- Znak celowniczy w postaci czerwonej kropki 6 MOA
- Jednolite powłoki FMC, antyrefleksyjne, hydrofobowe i chroniące przed parowaniem
- 10 poziomów podświetlenia regulowane przyciskami na obudowie
- Zasilanie baterią CR1632, montowaną od góry w stopce kolimatora
- System Shake 'N Wake wprowadzający kolimator w stan uśpienia po 4 minutach bezczynności
- Pozycja znaku celowniczego regulowana pokrętłami w zakresie 90 MOA w pionie i poziomie
- Wodoodporność IPX7 i odporność na wstrząsy 1500 G, żywotność baterii do 50 000 godzin
- Dostarczany z zestawem śrub montażowych M3.5, #4-40, #6-32 i narzędziami
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Znak celowniczy | Kropka 2 MOA Okrąg 34 MOA Okrąg z krzyżem 56 MOA Krzyż 56 MOA z liniami 12 MOA |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Poziomy regulacji podświetlenia | 10 |
| Powłoki optyczne | FMC |
| Regulacja znaku celowniczego w pionie | +/- 45 MOA |
| Regulacja znaku celowniczego w poziomie | +/- 45 MOA |
| Paralaksa | do 30 m |
| Żywotność baterii | do 50 000 godzin |
| Zasilanie | Bateria CR1632 |
| Materiał | Aluminium 7075-T6 |
| Montaż | RMR |
| Klasa szczelności | IPX7 |
| Odporność na wstrząsy | 1500 G |
| Wymiary okna celowniczego | 30 x 30 mm |
| Wymiary | 53 x 34 x 35 mm |
| Waga | 51 g |
| Kolor | Czarny |
Elementy zestawu:
- Śruba imbusowa
- Klucz S-Wing
- Gumowa osłona
- Bateria CR1632
- Czarna ściereczka do soczewek
- Śruby M3.5x0.6 (dł. 10,2 mm) x4
- Śruby #4-40 (dł. 5,0 mm) x4
- Śruby #6-32 (dł. 8,5 mm) x4
- Śruby #6-32 (dł. 8,0 mm) x4
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.




































