Swampfox Optics - Luneta biegowa Arrowhead SFP LPVO - 1-10x - Guerilla DOT MIL Red - Czarna - ARH11024-RL
Luneta biegowa Arrowhead SFP LPVO 1-10x Guerilla DOT MIL Red Czarna Swampfox Optics ARH11024-RL
Luneta biegowa Arrowhead o zmiennym powiększeniu od 1 do 10x od firmy Swampfox Optics. Posiada obiektyw z wielowarstwowo powlekaną soczewką o średnicy 24 mm. Do celowania wykorzystano wytrawioną w szkle siatkę celowniczą Guerilla DOT MIL o podświetlanym punkcie celowniczym z 12 stopniami jasności. Podświetlenie punktu celowniczego zasilane jest przy pomocy pojedynczej baterii CR2032.
Korpus lunety został wykonany ze stopu aluminium 6061-T6, co tworzy zwartą konstrukcje, zdolną wytrzymać wstrząsy o sile do 1100 G. Zastosowane uszczelnienia pozwalają urządzeniu spełniać normę klasy szczelnosci IPX7. Spełnienie wymagań tego certyfikatu oznacza, że luneta może przebywać w wodzie o głębokości jednego metra przez nawet pół godziny.
Urządzenie zostało stworzone z myślą o prowadzeniu działań na krótkim i średnim dystansie, dzięki możliwości płynnej regulacji powiększenia. Luneta na dystansie 100 m zapewnia pole widzenia rzędu 35,2 m przy minimalnym zbliżeniu oraz 3,5 m przy maksymalnym. Dodatkowo znak celowniczy celownik można regulować w poziomie i pionowym w zakresie 100 MOA o 1/10 MIL na klik. Pokrętła regulacji ostrości są łatwo dostępne i wydają charakterystyczny klik podczas obrotu.
Użytkownik może wyregulować dioptrię w lunecie w zakresie od -2 do +2. Odległość okulara od oka została ustawiona na 89 mm. Nawet kiedy soczewki są regularnie osłaniane zaślepkami, warto zadbać o ich czystość dla wyraźnego obrazu przy użyciu dedykowanych narzędzi do czyszczenia optyki. W razie potrzeby łatwo w niej wymienić baterię, poprzez odkręcenie nakrętki od bocznej tacki na obudowie lunety.
Cechy:
- Luneta biegowa Arrowhead LPVO z siatką Guerilla DOT MIL
- Wersja z czerwoną siatką celowniczą
- Regulacja podświetlenia siatki w 12 stopniach, w tym 2 do noktowizji
- Posiada zmienne powiększenie od 1 do 10x z płynną regulacją wysuniętą dźwignią
- Zasilanie podświetlenia przy pomocy baterii CR2032 umieszczonej w bocznej tacce
- Korpus wykonany ze stopu aluminium 6061-T6
- Odporność na wstrząsy o sile do 1100 G
- Spełnia wymogi klasy szczelności IPX7
- Szerokie pole widzenia na dystansie 100 m, nawet przy zbliżeniu 10x
- Regulacja dioptrii w zakresie od -2 do +2
- Regulacja krzyża celowniczego w poziomie i pionie 100 MOA
- Regulacja o 1/10 MIL na klik
- Blokada bębna regulacji z odblokowaniem poprzez wysunięcie wieżyczki
- Odległość od oka na poziomie około 89 mm
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Kolor punktu celowniczego | Czerwony |
| Średnica tubusu | 30 mm |
| Średnica obiektywu | 24 mm |
| Powiększenie | od 1x do 10x |
| Siatka celownicza | Guerilla DOT MIL |
| Pozycja siatki | SFP (Second Focal Plane) |
| Zakres regulacji w pionie i poziomie | 100 MOA |
| Pojedyńczy klik | 1/10 MIL |
| Regulacja podświetlenia | Manualna |
| Zakres regulacji podświetlenia | 12 stopni(W tym 2 stopnie do noktowizji) |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Średnica źrenicy wyjściowej | od 8 do 2,3 mm |
| Odległość od oka | 89 mm |
| Pole widzenia na dystansie 100 m | Powiększenie 1x: 35,2 mPowiększenie 10x: 3,5 m |
| Regulacja dioptrii | od -2 do +2 |
| Ustawienie paralaksy | 91 m(100 jardów) |
| Odporność na wtrząsy o sile | do 1100 G |
| Klasa szczelności | IPX7 |
| Materiał lunety | Aluminium 6061-T6 |
| Długość | 277 mm |
| Waga | 577 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko uszkodzenia ciała. Produkt montowany na broni. Zalecany montaż u rusznikarza. Sprawdzić przed użyciem. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
















