Swampfox Optics - Celownik pryzmatyczny Raider 1x Micro RB - Znak celowniczy CQB BRC - FMC - RMPS120-RB
Celownik pryzmatyczny Raider 1x Micro RB Znak celowniczy CQB BRC FMC Swampfox Optics RMPS120-RB
Swampfox Raider 1x Micro RB to kompaktowy celownik pryzmatyczny, zaprojektowany z myślą o strzelectwie dynamicznym i operacjach w bliskim kontakcie CQB. Dzięki zastosowaniu układu pryzmatycznego z siatką celowniczą wytrawioną w soczewce, urządzenie oferuje niezawodność niezależnie od stanu baterii. Znak celowniczy pozostaje w pełni widoczny nawet wtedy, gdy podświetlenie jest wyłączone.
Siatka celownicza CQB BRC została opracowana tak, by skutecznie kompensować zjawisko wzniosu pocisku, wynikające z osadzenia optyki wysoko nad osią lufy. Siatka posiada dedykowane punkty celowania zoptymalizowane pod kątem dystansów 5, 10 oraz 15 metrów. Pozwala to na błyskawiczne i precyzyjne nanoszenie poprawek w celowaniu na najkrótszych dystansach.
Soczewki zostały pokryte powłokami FMC, co przekłada się na wysoką transmisję światła oraz czysty obraz w całym polu widzenia. Celownik wyposażono w inteligentny system Shake N’ Wake, który automatycznie zarządza energią, przechodząc w stan uśpienia po 4 minutach bezczynności i przywracając podświetlenie przy najmniejszym ruchu.
System ten, w połączeniu z wydajną diodą LED, pozwala na osiągnięcie żywotności baterii CR2032 do 35 000 godzin. Strzelec ma do dyspozycji 10 poziomów jasności znaku w kolorze czerwonym. Regulacja celownika odbywa się w zakresie +/- 45 MOA w pionie i poziomie, przy wartości kliku 1 MOA. Konstrukcja Raider 1x charakteryzuje się wyjątkową trwałością dzięki zastosowaniu korpusu ze stopu cynku, który zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Urządzenie jest odporne na wstrząsy o wartości do 1200 G oraz posiada klasę szczelności IPX7, co pozwala na korzystanie z celownika również w deszczu. Celownik korzysta ze standardu montażowego T2, a do kompletu dołączony jest montaż na szynę Picatinny o wysokości 41 mm. W zestawie znajduje się też gumowa osłona na soczewki, która pozwala na bezpieczny transport broni z celownikiem w torbie na strzelnicę, ściereczka do czyszczenia oraz bateria.
Cechy:
- Pryzmatyczny celownik z siatką celowniczą CQB Bullet Rise Compensation wytrawioną w soczewce
- Znak celowniczy pozostaje widoczny, nawet gdy podświetlenie jest wyłączone
- Siatka BRC kompensująca zjawisko wzniosu pocisku, wynikające z wysokości optyki nad lufą
- Dedykowane punkty celowania na dystansach 5, 10 i 15 metrów
- Footprint T2 i montaż, o wysokości 41 mm, na szynę Picatinny
- Pole widzenia wynoszące 21,5 m na 100 m
- System Shake N’ Wake oszczędzający energię i utrzymujący kolimator w stanie gotowości
- Korpus ze stopu cynku dla wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Znak celowniczy | CQB BRC |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Powłoki optyczne | FMC |
| Zakres regulacji w pionie | +/-45 MOA |
| Zakres regulacji w poziomie | +/-45 MOA |
| Wartość kliku | 1 MOA |
| Poziomy regulacji jasności | 10 poziomów |
| Pole widzenia na 100 m | 21,5 m |
| Paralaksa | do 90 m |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Maksymalna żywotność baterii | do 35 000 godzin |
| Materiał | Stop cynku |
| Montaż | Picatinny |
| Stopka montażu | T2 |
| Klasa szczelności | IPX7 |
| Odporność na wstrząsy | do 1200 G |
| Wymiary | 65 x 52 x 58 mm |
| Średnica obiektywu | 20 mm |
| Waga | 218 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
































