Swampfox Optics - Kolimator zamknięty Liberator II - Czerwona kropka 2 MOA - RDLR122-2RD
Kolimator zamknięty Liberator II Czerwona kropka 2 MOA Swampfox Optics RDLR122-2RD
Kolimator zamknięty Swampfox Liberator II wykonany z aluminium 6061-T5, co skutecznie chroni układ elektroniczny i optyczny przed uszkodzeniami. Dzięki stopce montażowej w standardzie T2 oraz dwóm adapterom - Low Profile i Absolute Co-Witness - z montażem Picatinny, celownik oferuje szerokie możliwości konfiguracji na różnych platformach.
Znak celowniczy, w postaci czerwonej kropki o wielkości 2 MOA, pozwala na szybkie i intuicyjne namierzenie celu. Regulacja podświetlenia na 10 poziomach, w tym 2 tryby noktowizyjne, umożliwia dopasowanie jasności diody LED do panujących warunków oświetleniowych.
Kolimator jest wyposażony w soczewkę o średnicy 22 mm, pokrytą wielowarstwowymi powłokami optycznymi, które chronią przed zaparowaniem, osadzaniem się wody oraz zarysowaniami, zapewniając wysoką transmisję światła i klarowny widok. Obraz w kolimatorze jest wolny od zjawiska paralaksy na dystansach powyżej 30 metrów.
Za inteligentne zarządzanie energią odpowiada system Shake 'N Wake, który automatycznie wprowadza kolimator w stan uśpienia po 4 minutach bezczynności i natychmiast wybudza go przy wykryciu ruchu. Dzięki temu rozwiązaniu oraz zastosowaniu energooszczędnej diody LED, żywotność baterii wynosi do 10 000 godzin pracy.
Pokrętła pozwalają na regulację znaku celowniczego w zakresie +/- 45 MOA zarówno w pionie, jak i w poziomie, przy wartości kliku 1 MOA. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IPX7, co oznacza pełną wodoodporność przy krótkotrwałym zanurzeniu i odpornością na wstrząsy o sile do 800 G. W zestawie znajduje się gumowa osłona na soczewki, która pozwala na bezpieczny transport broni z kolimatorem w torbie na strzelnicę, ściereczka do czyszczenia oraz bateria.
Cechy:
- Zamknięty kolimator Swampfox Liberator II z czerwoną kropką 2 MOA
- Stopka montażu w standardzie T2
- 10 poziomów regulacji podświetlenia 2 tryby noktowizyjne
- System Shake 'N Wake, wprowadzający kolimator w stan uśpienia po 4 minutach bezczynności
- Zasilanie baterią CR2032 umieszczoną w bocznym gnieździe, dla obniżenia profilu montażu
- Wodoodporność IPX7 i odporność na wstrząsy 800 G
- Wielowarstwowe powłoki optyczne, chroniące przed parowaniem, wodą i zarysowaniami
- Regulacja znaku celowniczego w zakresie +/-45 MOA przy wartości kliku 1 MOA
- Brak zjawiska paralaksy na dystansach powyżej 30 m
- W zestawie dwa montaże Picatinny o wysokości Low Profile i Absolute Co-witness
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Znak celowniczy | Kropka 2 MOA |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Wartość kliku | 1 MOA |
| Poziomy regulacji podświetlenia | 10 |
| Zakres regulacji w pionie | +/-45 MOA |
| Zakres regulacji w poziomie | +/-45 MOA |
| Paralaksa | do 30 m |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Materiał | Aluminium 6061-T5 |
| Montaż | Picatinny |
| Wysokość montażu | Low profile Absolute co-witness |
| Średnica soczewki | 22 mm |
| Wymiary | 65 x 43 x 41 mm |
| Klasa szczelności | IPX7 |
| Odporność na wstrząsy | do 800 G |
| Waga | 100 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.






















