
Vortex Optics - Kolimator Crossfire Red Dot - 2 MOA - Czarny - CF-RD2
Kolimator Crossfire Red Dot 2 MOA Czarny Vortex Optics CF-RD2
Kolimator Vortex Crossfire został przeznaczony do montażu na karabinkach i strzelbach. Jego zamknięta konstrukcja wypełniona azotem jest odporna na wodę, zachlapanie, uderzenia oraz wewnętrzne parowanie. Wyposażony został w jedenaście poziomów jasności.
Kolimator wyposażono w wielowarstwową optykę z powłokami antyrefleksyjnymi zapewniającą klarowny obraz. Za źródło zasilania odpowiada bateria CR2032 a montaż urządzenia jest możliwy dzięki zgodności z szyną Picatinny.
Cechy:
- Zamknięta konstrukcja odporna na uderzenia, zachlapania i wodę
- Wielowarstwowa optyka z powłokami antyrefleksyjnymi
- Przeznaczony do montażu na karabinku lub strzelbie
- Obudowa kolimatora wypełniona azotem zapobiega wewnętrznemu parowaniu
- Powiększenie 1x wolne od błędu paralaksy
- Punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA
- 11-stopniowa regulacja jasności
- Zasilanie baterią CR2032
- Bateria zapewnia do 7000h pracy
- Montaż zgodny ze standardem Picatinny
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Długość całkowita | 64 mm |
| Średnica obiektywu | 28 mm |
| Rozmiar znaku celowniczego | Kropka 2 MOA |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Maksymalny czas pracy | 7000 h |
| Regulacja jasności | 11-stopniowa |
| Maksymalna regulacja pionowa | 100 MOA |
| Minimalna regulacja pionowa | 100 MOA |
| Regulacja stopniowa | 1 MOA |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Gaz wypełniający | Azot |
| Montaż | Picatinny |
| Waga | 148 g |
| Kolor | Czarny |
Elementy zestawu:
- Kolimator
- Montaż Picatinny
- Instrukcja producenta i dystrybutora
- Klucz imbusowy
- Gumowa osłona
- Ściereczka do czyszczenia optyki
- Bateria
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko uszkodzenia ciała. Produkt montowany na broni. Zalecany montaż u rusznikarza. Sprawdzić przed użyciem. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Z naszego bloga

Opinie o Vortex Optics - Kolimator Crossfire Red Dot - 2 MOA - Czarny - CF-RD2
w naszym programie lojalnościowym.






















