Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01

Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 16346
Producent: Helikon
  • Kultowe spodnie M65 popularne wśród środowisk militarnych i cywilów. Wytrzymały materiał i aż 7 kieszeni to idealne połączenie do codziennego użytkowania. Materiał, z którego są zrobione spodnie bardzo szybko schnie.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
189,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 189pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Czarne - SP-M65-NY-01
Kolor:Czarny
Wyprodukowana przez firmę Helikon kopia kultowych spodni M65 używanych przez, armię amerykańską podczas działań w Wietnamie.

Wykonane zostały z wytrzymałej, tkaniny NYCO będącej mieszanką w 50% bawełny i w 50% nylonu. Dzięki temu są niesamowicie mocne, i bardzo szybko schną. Spodnie mają luźny nie krępujący ruchów krój, oraz szerokie nogawki, co jest rzadkością w spodniach wojskowych. Zapinane na zamek, w kieszeniach bocznych taśmy, kieszenie górne na skos, tylne zapinane na zatrzaski.

Cechy:
- kieszenie górne przód – skośne
- kieszenie górne tył – zapinane na zatrzaski,
- dodatkowa kieszonka wewnętrzna przy pasie,
- kieszenie boczne udowe – zapinane na zatrzaski,
- ściągacze w nogawkach,

Dane techniczne:
Materiał: 50% Bawełna, 50% Nylon
Gramatura: 330 g/m2
Waga: 950 g
Kolor: czarny

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem BOK?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
XS7478 107
S8278108
M9078109
L9878110
XL10678111
XXL11478112
XS Long 7484113
S Long8284114
M Long9084115
L Long9884116
XL Long10684117
XXL Long11484118
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel