Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35

Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 16145
Producent: Helikon
  • Spodnie Combat Patrol Uniform (CPU®) wykonane zostały z wytrzymałego i przewiewnego Rip-Stopu. Spodnie posiadają 10 kieszeni, a na kolanach miejsce na wkłady amortyzujące. Regulowany obwód nogawek.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
189,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 189pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35
Kolor:Shadow Grey
Spodnie z serii Combat Patrol Uniform (CPU®), nawiązującej krojem do munduru MON wzór 2010. Wyprodukowane zostały przez firmę Helikon w szarym kolorze Shadow Grey.

Wykonane zostały z mocnej tkaniny Rip-Stop będącej mieszanką bawełny i poliestru (60% bawełna, 40% poliester). Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na przetarcia i rozdarcia a przy tym jest przewiewny i wygodny w noszeniu.

Model ten posiada aż dziesięć kieszeni:
- dwie kieszenie na biodrach
- dwie kieszenie z tyłu (klapy z guzikami)
- dwie mniejsze kieszenie z przodu
- dwie kieszenie cargo typu ACU na nogawkach (klapy z rzepami i guzikiem + elastyczny ściągacz)
- dwie mniejsze kieszenie na łydkach (klapy z rzepami).

Na pośladkach naszyto dodatkową warstwę materiału, a na kolanach wzmocnienia, które stanowią jednocześnie kieszenie na wkłady amortyzujące. Obwód w pasie regulowany jest za pomocą taśm ściągających.

Szerokość szlufek wynosi 6 cm. Cztery szlufki przy przednich kieszeniach posiadają dodatkowe pętle na przypięcie smyczy od noża, kluczy itp.

Obwód nogawek jest regulowany dzięki dwóm tasiemkom.

Cechy produktu:
- dziesięć kieszeni
- regulowana talia
- wzmocnienia na kolanach i pośladkach
- kieszenie na ochraniacze na kolana
- ściągacze na dole nogawki
- cztery przednie szlufki posiadają dodatkowe pętle pozwalające przymocować d-ring lub linkę
- szerokość szlufek: 6 cm
- zapinane na guziki.

Dane techniczne:
Kod producenta: SP-CPU-PR
Materiał: 60% Bawełna, 40% Poliester
Gramatura: 215 g/m2
Waga: 770 g
Kolor: szary Shadow Grey

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem BOK?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Helikon - Spodnie wojskowe CPU® - Shadow Grey - SP-CPU-PR-35

5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Spodnie wygodne, funkcjonalne w trakcie wypraw w teren jak i do codziennego użytkowania. Polecam zakup oferowanego produktu.
2021-04-25
Maciej, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Za tą cenę nie znam bardziej wytrzymałych i przemyślanych spodni. Kamuflaż w neutralnych ładnie zlewajacych się barwach świetnie rozbija nasza sylwetkę nawet z małej odleglosci
2020-07-06
Paweł, Baranów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super spodnie, wygodne, dużo kieszeni, trwałe
2018-10-25
Dariusz, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
tak jak na zdjęciu - polecam
2018-10-25
Tadeusz, Milanówek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
XXS Short7073100
XS Short7274102
XXS7079106
XS7279108
S8079108
M8879109
L9679110
XL10479111
XXL11279112
3XL11679113
XS Long 7282112
S Long8084113
M Long8884114
L Long9684115
XL Long10484116
XXL Long11284117
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel