Olight - Latarka na broń krótką PL-3R Valkyrie - 1500 lm - Picatinny - Czarna - 850763
Latarka na broń krótką PL-3R Valkyrie 1500 lm Picatinny Czarna Olight 850763
Latarka na broń krótką PL-3R Valkyrie wyposażona w montaż zgodny z szynami Glock oraz Picatinny od firmy Olight. Umożliwia instalację na wielu modelach pistoletów kompaktowych. Pozwala na ustawienie światła blisko osi lufy, utrzymując spójność punktu odniesienia podczas strzelania. Dwustronny przełącznik umożliwia obsługę jedną ręką, w tym aktywację trybu chwilowego bez zmiany chwytu broni.
Blokada montażowa stabilizuje latarkę przy odrzucie, a zabezpieczenie termiczne chroni układ przed przegrzaniem przy pracy ciągłej. Zgodność z kaburami przygotowanymi pod niskoprofilowe oświetlenie pistoletowe pozwala na wygodne przenoszenie broni. Wbudowany akumulator zasilany jest za pomocą przewodu magnetycznego MCC.
Cechy:
- Latarka na pistolet PL-3R Valkyrie wykonana z aluminium
- Moc strumienia świetlnego do 1500 lm i zasięgu oświetlenia do 205 m
- Montaż zgodny z szynami Glock i Picatinny
- Przełącznik dwustronny do obsługi jedną ręką
- Konstrukcja przystosowana do montażu blisko osi lufy
- Blokada montażowa zapobiegająca przesunięciu przy odrzucie
- Ładowanie magnetyczne przewodem Olight MCC dołączonym do zestawu
- Tryb chwilowy uruchamiany naciśnięciem przełącznika
- Zgodność z kaburami przygotowanymi pod modele kompaktowe
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna moc strumienia świetlnego | do 1500 lm |
| Maksymalny zasięg strumienia świetlnego | do 205 m |
| Maksymalna światłość | do 10200 cd |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po 3.7 V 900 mAh |
| Maksymalny czas pracy | do 1 h 40 min |
| Kompatybilność szyn | GlockPicatinny |
| Materiał | Aluminium |
| Klasa szczelności | IPX6 |
| Wymiary | 81 x 36,6 x 32,5 mm |
| Waga | 107 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko oślepienia, ryzyko poparzenia. Nie kierować w stronę ludzi, zwierząt, nie dotykać gorących powierzchni, przechowywać w bezpiecznym miejscu. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.












