Petzl - Latarka czołowa LED Aria 1 RGB - 350 lm - Hybrid Concept - Czarna - E069BB00
Latarka czołowa LED Aria 1 RGB 350 lm Hybrid Concept Czarna Petzl E069BB00
Uniwersalna latarka czołowa Aria 1 RGB, przystosowana do zasilania hybrydowego od firmy Petzl. Jest w stanie wygenerować strumień świetlny w jednym z czterech kolorów, biały oraz z palety RGB. Przed trudnymi warunkami pogodowymi i otoczenia zabezpiecza ją wytrzymała polimerowa obudowa. Do mocowania latarki na głowę służy elastyczny pasek o wygodnej regulacji, umożliwiający łatwe dopasowanie, na przykład podczas noszenia jej wraz z czapką zimową.
Czołówka posiada zasilanie hybrydowe Hybrid Concept, co oznacza, że może korzystać zarówno z baterii AAA jak i dedykowanego akumulatora Petzl Core. Latarka posiada moc dochodzącą do 350 lumenów przy zasilaniu bateriami AAA oraz do 475 lm w przypadku akumulatora CORE. Światło białe ma trzy tryby, z czego tryb wysoki i średni posiada dodatkowy tryb rezerwowy wydłużający całkowity czas pracy.
Latarka posiada wskaźnik w postaci diody informujący o stanie baterii oraz blokadę przed przypadkowym włączeniem. Polimerowa obudowa posiada wytrzymałość ocenianą zgodnie z normą ANSI/PLATO FL 1. Zastosowane uszczelnienia spełniają normę klasy szczelności IP67, co oznacza odporność na zanurzenie do głębokości do 1 metra. Dzięki temu latarka jest odporna na większość zagrożeń, jakie mogą ją spotkać podczas użytku w terenie.
Cechy:
- Latarka czołowa Aria 1 z diodą RGB
- Regulacja kąta nachylenia głowicy latarki
- Umożliwia zarówno wyraźne rozjaśnienie przestrzeni jak i oświetlenie drogi
- Cztery kolory świecenia biały oraz RGB
- System zasilania Hybrid Concept pozwala użyć baterii AAA lub akumulatora CORE
- Moc strumienia świetlnego do 350 lm na zasilaniu bateriami lub 475 lm przy akumulatorze CORE
- Tryb rezerwowy redukuje moc światła celem wydłużenia czasu pracy
- Trzystopniowy wskaźnik stanu baterii
- Zielony: ponad 50%
- Pomarańczowy: od 50% do 10%
- Czerwony: < 10%
- Wytrzymała polimerowa obudowa z uszczelnieniami spełniającymi normę IP67
- Elastyczny pasek na głowę z prostą regulacją obwodu
- Blokada przed przypadkowym włączeniem latarki
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Kolor światła | BiałyCzerwonyZielonyNiebieski |
| Moc światła | 3x Bateria AAA: do 350 lmAkumulator CORE: do 475 lm |
| Zasięg świecenia | 3x Bateria AAA: do 70 mAkumulator CORE: 75 m |
| Zasilanie | 3x Bateria AAAlub opcjonalnieAkumulator Petzl CORE |
| Czas pracy | do 110 h (tryb Max Burn Time) |
| Wymiary | 66 x 35 x 43 mm |
| Materiał | Polimer |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność na uderzenia | IK07 |
| Waga (Bez baterii) | 105 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko oślepienia, ryzyko poparzenia. Nie kierować w stronę ludzi, zwierząt, nie dotykać gorących powierzchni, przechowywać w bezpiecznym miejscu. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.










