Petzl - Latarka czołowa LED Swift LT - 380 lm - Czarny - E102AB00
Latarka czołowa LED Swift LT 380 lm Czarny Petzl E102AB00
Prosta latarka czołowa Swift LT z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym od firmy Petzl. Charakteryzuje się niską wagą na poziomie poniżej 45 gramów, jest to możliwe dzięki minimalistycznej obudwie latarki oraz zastosowaniu elastycznego sznurka zamiast opaski. Dzięki czemu można ją zmieścić nawet w mniejszych kieszeniach spodni bojówek.
Latarka posiada wskaźnik w postaci diody informujący o stanie baterii oraz blokadę przed przypadkowym włączeniem. Do mocowania latarki na głowę służy elastyczny sznurek dobrze dopasowany do noszenia wraz z czapką zimową. Sznurek z petlą posiada regulacje do obwodu głowy lub ułatwić założenie latarki na szyi. Jest w stanie wygenerować strumień świetlny o mocy do 380 lm, a także świecić czerwonym światłem przy pomocy dodatkowej diody.
Cechy:
- Latarka czołowa Swift LT z dwoma kolorami oświetlenia
- Światło białe z regulacją mocy lub czerwone z opcją błyskania Strobo
- Minimalistyczna konstrukcja o kompaktowych wymiarach i niskiej wadze
- Mieści się w dłoni, a nawet w małych kieszeniach
- Można ją nosić na czole oraz na szyi
- Regulowany obwód elastycznego sznurka
- Umożliwia zarówno wyraźne rozjaśnienie przestrzeni jak i oświetlenie drogi
- Tryb rezerwowy redukuje moc światła celem wydłużenia czasu pracy
- Wytrzymała obudowa z polimeru z regulacją kąta oświetlenia
- Blokada przed przypadkowym włączeniem latarki
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Kolor światła | BiałyCzerwony |
| Moc światła | do 380 lm |
| Zasięg świecenia | do 70 m |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator Li-Ion |
| Pojemność akumulatora | 880 mAh |
| Interfejs ładowania | Port USB-C |
| Czas pracy | do 60 h (tryb Max Burn Time) |
| Wymiary | 54 x 33 x 30 mm |
| Materiał | Polimer |
| Klasa szczelności | IPX4 |
| Waga | 43 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko oślepienia, ryzyko poparzenia. Nie kierować w stronę ludzi, zwierząt, nie dotykać gorących powierzchni, przechowywać w bezpiecznym miejscu. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.








