Holosun - Kolimator otwarty HE507C X3 - MRS Green - Solar Panel - Czarny - HE507C-X3-GR
Kolimator otwarty HE507C X3 MRS Green Solar Panel Czarny Holosun HE507C-X3-GR
Celownik kolimatorowy HE507C w wersji X3, będący naturalnym następcą po X2 od firmy Holosun. W stosunku do poprzedniej wersji spłaszczono i wydłużono grzbiet, uzyskując większą wytrzymałość na uderzenia. Dodatkowo zintegrowany czujnik światła pozwala na automatyczną regulację jasności punktu celowniczego. Zastosowana elektronika celownika wraz z panelem słonecznym pozwala wydłużyć czas pracy baterii do nawet 100 000 godzin.
Obudowę kolimatora wykonano ze stopu aluminium 7075-T6, którego uszczelnienia spełniają normę klasy szczelności IP67. Celownik posiada trzy punkty celownicze za sprawą systemu Multi Reticle System MRS. Jest to kropka o wielkości 2 MOA, okrąg 32 MOA lub połączenie ich obu. Położenie na soczewce można regulować w pionie i poziomie w zakresie +/- 50 MOA o 1 MOA na klik.
Do obsługi celownika wykorzystywane jest hybrydowe źródło zasilania oparte o ogniwo słoneczne i baterie CR1632. Wydajny układ zarządzania zasilaniem pozwala do nawet 100 000 godzin pracy na jednej baterii. Montaż kolimatora kompatybilny jest z footprintem RMR i stosując go na kompatybilnych zamkach typu Optics Ready możliwe jest zachowanie niskiego profilu. Co oznacza, że najlepiej sprawdzi się na broni subkompaktowej i kompatybilnych z nią kaburach.
Cechy:
- Otwarty kolimator HE507C w wersji X3 z footprintem RMR
- System Multi Reticle System MRS z możliwością wyboru kropki, okręgu lub połączenia tych dwóch
- Obudowa celownika wykonana ze stopu aluminium 7075-T6
- Płaski grzbiet kolimatora z wydłużeniem osłaniającym soczewkę
- Soczewka powlekana wielowarstwowo
- Uszczelniona konstrukcja spełniająca normę klasy szczelności IP67
- Czujnik światła do automatycznej regulacji jasności punktu celowniczego
- Hybrydowe zasilanie z baterii i ogniwa słonecznego z czasem pracy do 100 000 h
- Czujnik systemu Shake Awake automatycznie oszczędzający baterię w przypadku braku ruchu
- Możliwość wymiany baterii CR1632 za pomocą bocznej tacki bez demontażu kolimatora
- Ręczny tryb regulacji jasności celownika z 12 stopniami, w tym 4 do trybu NV
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Kolor punktu celowniczego | Zielony |
| Footprint | RMR |
| Punkty celownicze | Kropka 2 MOAOkrąg 32 MOAKropka + Okrąg |
| Wymiary okna celowniczego | 23 x 17 mm |
| Regulacja jasności | 8 stopni + 4 stopnie do noktowizji |
| Regulacja w pionie | +/- 50 MOA |
| Regulacja w poziomie | +/- 50 MOA |
| Regulacja | 1 MOA na klik |
| Odporność na wstrząsy | do 5000 G |
| Zakres temperatury pracy | od -30°C do 60°C |
| Zasilanie | Bateria CR1632Ogniwo słoneczne |
| Czas pracy baterii | do 100 000 h |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wymiary | 45 x 33 x 28 mm |
| Materiał | Stop aluminium 7075-T6 |
| Waga | 44 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko uszkodzenia ciała. Produkt montowany na broni. Zalecany montaż u rusznikarza. Sprawdzić przed użyciem. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.


















