Fenix - Latarka taktyczna na pistolet GL07 - 700 lm - Picatinny/Glock - Czarna - GL07
Latarka taktyczna na pistolet GL07 700 lm Picatinny/Glock Czarna Fenix GL07
Latarka taktyczna Fenix GL07 przeznaczona jest do montażu na pistoletach wyposażonych w szynę akcesoryjną w standardzie Glock lub Picatinny. Korpus latarki wykonany jest z aluminium 6061‑T6 zabezpieczonego powłoką HAIII a źródłem światła dioda Luminus SFT12R o mocy 700 lm. Maksymalny zasięg świetlny to 240 m a czas pracy to aż 5,5 godziny.
Latarka Fenix GL07 wyposażona została w szybki montaż QD umożliwiający sprawną jej instalację i demontaż. Urządzenie może pracować w jednym z dwóch trybów światła: ciągłym lub stroboskopowym i posiada obustronny włącznik. Niewielki rozmiar latarki pozwala na przenoszenie jej na pistolecie w odpowiednio dostosowanej kaburze.
Cechy:
- Kompaktowa latarka taktyczna do montażu na broni krótkiej
- Kompatybilna z szyną Picatinny i standardem Glock
- Wykonana z aluminium 6061-T6
- Korpus zabezpieczony powłoką HAIII
- Maksymalny strumień światła 700 lm
- Zasięg do 240 m i czas pracy do 5h 30min
- Mocna dioda LED Luminus SFT12R o żywotności 50000h
- 2 tryby pracy: standardowy i stroboskopowy
- Wyposażona w dźwignię szybkiego montażu QD
- Przeznaczona dla użytkowników prawo i leworęcznych
- Zasilana baterią CR123A lub dołączonym akumulatorem ARB-L16-800UP
- Klasa szczelności zgodna ze standardem IPX7
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | LED Luminus SFT12R |
| Maksymalna moc | 700 lm |
| Maksymalny czas pracy | 5h30min |
| Maksymalna światłość | 12000 cd |
| Montaż | Glock/Picatinny |
| Maksymalny zasięg | do 240 m |
| Żywotność diody | 50000 h |
| Źródło zasilania | Akumulator ARB-L16-800UP lub Bateria CR123A |
| Liczba trybów pracy | 2 |
| Materiał | Aluminium 6061-T6 |
| Klasa szczelności | IPX7 |
| Długość | 66 mm |
| Średnica korpusu | 28 mm |
| Waga | 74 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko oślepienia, ryzyko poparzenia. Nie kierować w stronę ludzi, zwierząt, nie dotykać gorących powierzchni, przechowywać w bezpiecznym miejscu. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
















