Strike Industries - Łoże aluminowe Gridlok LITE 15" - AR-15 - Czarne - SI-GRIDLOK-LITE-15-BK
Kod produktu: 43650
Producent: Strike Industries
  • Samonośne łoże aluminiowe do karabinków AR15. Wyposażone w system montażowy M-LOK z na godzinie 3, 6 i 9 oraz górną szynę Picatinny. Wykonane z frezowanego aluminium. System QD do szybkiego zdejmowania łoża. Długość: 15". Kolor: Czarny.
Cena regularna: / szt.
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni: / szt.
payment_methods
Po zakupie otrzymasz 1299 pkt.
30 dni na darmowy zwrot
Łoże aluminiowe Gridlok LITE 15" AR-15 Czarne Strike Industries SI-GRIDLOK-LITE-15-BK
Sama dźwignia od systemu QD została zmodyfikowana dla większej ergonomii obsługi. Łoże pozwala na użycie urządzeń wylotowych o średnicy do 1,57" lub 39,9 mm. Łoże Gridlok LITE posiada zintegrowane systemy montażu M-LOK i Picatinny, gdzie ten drugi pozwala na zamontowanie szerokiej gamy kolimatorów. W sytuacji awaryjnej użytkownik może skorzystać z wbudowanego celownika mechanicznego.
Nakrętka lufowa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium serii 7000, którą można dokręcać do wartości 67,79 Nm. Łoże jest kompatybilne z komorami zamkowymi Mil-Spec dla karabinów M4 oraz wszystkimi urządzeniami wylotowymi Strike Industries, w tym Oppressor SI-Oppressor.
Uwaga: Łoże nie jest kompatybilne z większością tłokowych bloków gazowych, niektórymi bocznymi dźwigniami przeładowania oraz blokiem gazowym od wersji 11", 15" i 17" z celownikiem A2.
Cechy:
  • Aluminiowe łoże Gridlok z M-LOK i Picatinny
  • System QD umożliwia szybki montaż i demontaż całego łoża
  • Elementy konstrukcyjne pozwalające wyśrodkować łoże
  • Wykonany z jednego kawałka aluminium 6061-T6
  • Pomieści urządzenie wylotowe o średnicy do 1,57" lub 39,9 mm
  • Zintegrowany zapasowy celownik mechaniczny
  • Górna szyna Picatinny, dopasowana do górnej powierzchni komory zamkowej
  • System M-LOK na godzinie 3, 6 i 9
  • Zintegrowane rozwiązanie antyrotacyjne zapobiegające obracaniu chwytu
  • Ergonomiczny ośmiokątny profil zapewnia pewny i wygodny chwyt
  • Prosty i przyjazny dla użytkownika montaż oparty na samoblokującym pierścieniu lufy
  • Kompatybilny z urządzeniami wylotowymi Strike Industries w tym Oppressor
Dane techniczne
KompatybilnośćAR-15
MontażM-LOK
Picatinny
Długość15"
381 mm
Wysokość całkowita54,5 mm
Szerokość całkowita44,75 mm
MateriałAluminium 6061-T6
Waga485 g
KolorCzarny
Elementy zestawu:
  • Łoże aluminiowe Gridlok LITE 15"
  • Aluminiowa nakrętka lufy
  • Zestaw podkładek
  • Klucz do obsługi nakrętki lufowej
  • 4x Śruby blokujące nakrętkę lufy
  • Dźwignia blokady systemu QD
  • Klucz imbusowy 1,5 mm