HIKVISION - Kamera termowizyjna HIKMICRO Lynx 2.0 LH25 - Czarny - HM-TS83-25S1GW-LH252
Kod produktu: 41820
Producent: HIKVISION
  • Kamera termowizyjna Lynx 2.0 LH25 w formie monokulara do obserwacji otoczenia na podstawie promieniowania podczerwieni. Wysoka czułość termiczna NETD poniżej 20 mK. Wyświetlacz OLED o czterech trybach pracy. Obiektyw: 25 mm F1.0.
Kolor
Cena regularna: / szt.
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni: / szt.
payment_methods
Po zakupie otrzymasz 5000 pkt.
30 dni na darmowy zwrot
Kamera termowizyjna HIKMICRO Lynx 2.0 LH25 Czarny HIKVISION HM-TS83-25S1GW-LH252
Wysoka czułość termiczna NETD poniżej 20 mK w połączeniu z ekranem OLED 0,39" umożliwia wyświetlenie obrazu, złożonego z ponad 110 000 mierzonych punktów z częstotliwością 50 Hz. Dodatkowo rejestrowany obraz można wyświetlić w jednym z czterech trybów - Black Hot, White Hot, Red Hot oraz Fusion. Budowa okularu z osłonką pozwala wygodnie przyłożyć oko do urządzenia.
Kamerę można wygodnie obsłużyć nawet w rękawicach taktycznych, jest to możliwe za sprawą dużych i gumowanych przycisków na górze obudowy. Urządzenie jest zasilane wymiennym akumulatorem 18650 o pojemności 3200 mAh. Do zasilania można wykorzystać baterię 3,6 V o wymiarach 19x70 mm lub zewnętrzne zasilanie na przykład w postaci powerbanka o specyfikacji 5V DC/2A, poprzez port USB-C, którym można ładować akumulator.
Cechy:
  • Kamera termowizyjna do obserwacji otoczenia w podczerwieni
  • Przybliżenie bazowe 2,4x, maksymalne możliwe 19,2x
  • Zasięg całkowitej detekcji do 1200 m
  • Wysoka rozdzielczość sensora 384x288 px
  • Szybkie uruchamianie - w ciągu trzech sekund
  • Możliwość nagrywania i robienia zdjęć
  • Wbudowana pamięć eMMC 16 GB
  • Forma poręcznego i lekkiego monokulara
  • Ekran OLED 0,39" o rozdzielczości 1024x768 px
  • Wyświetla obraz w jednym z czterech trybów
  • Gumowane przyciski
  • Wysoka czułość termiczna NETD poniżej 20 mK
  • Zintegrowany dalmierz statyczny
  • Technologie redukcji szumu i poprawy przechwytywanego obrazu
  • Zasilany akumulatorem 18650 lub baterią 3,6 V o wymiarach 19x70 mm
  • Czas pracy do 6,5 h
  • Tryb oszczędzania energii przy odchyleniu 75° w pionie i 70° horyzontalnie
  • Uszczelniona obudowa z aluminium o klasie szczelności IP67
Dane techniczne
SensorVOx Uncooled Focal Plane Arrays 12 μm
Rozdzielczość sensora384x288 px
Częstotliwość odświeżania50 Hz
Odstęp pomiędzy pikselami12 μm
NETD (Czułość termiczna)poniżej 20 mK
Obiektyw25 mm F1.0
Zasięg detekcjido 1200 m
Pole widzenia na 100 m (przy zbliżeniu 2,4x)18,4x13,8 m
Minimalna odległość skupiania2,5 m
Zakres przybliżeniaod 2,4x do 19,2x (8x)
Rodzaj wyświetlaczaOLED
Rozdzielczość wyświetlacza1024x768 px
Przekątna wyświetlacza0,39"
Tryby wyświetlaniaBlack Hot
White Hot
Red Hot
Fusion
Źrenica wyjściowa6 mm
Odległość źrenicy wyjściowej20 mm
Regulacja dioptriiod -5 do +3
Wbudowana pamięćeMMC 16 GB
ZasilanieAkumulator 18650
Bateria 3,6 V o wymiarach 19x70 mm
Stałe zasilanie USB-C 5V/2A
Czas pracydo 6,5 h
Klasa szczelnościIP67
Temperatura pracyod -30°C do +50°C
MateriałAluminium
Wymiary172,5 x 56 x 61 mm