Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01

Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants)® - Versastretch® Lite - Czarne - SP-OTP-VL-01
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 31615
Producent: Helikon
  • Doskonale dopasowane i wygodne spodnie Outdoor Tactical Pants® marki Helikon, uszyte z lekkiego i elastycznego materiału Versastretch® Lite. Powłoką z Teflonu® zapewnia ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
369,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Raty PayU Oblicz Raty PayU
Kup i otrzymaj: 369pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie taktyczne OTP® (Outdoor Tactical Pants®) VersaStretch® Lite Czarne Helikon SP-OTP-VL-01

Outdoor Tactical Pants® to spodnie wyprodukowane przez renomowanego producenta odzieży wojskowej Helikon. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału, są lekkie i wygodne, przeznaczone do codziennego noszenia i turystyki. OTP® bazują na bardzo popularnym i sprawdzonym modelu spodni UTP® i pomimo zmian projektowych zachowują cechy kultowego produktu, dzięki czemu można ich także używać do zastosowań taktycznych.

Spodnie bojówki Outdoor Tactical Pants® wykonano z lekkiego, oddychającego oraz rozciągliwego materiału VersaStretch® Lite. W jego skład wchodzi nylon (93%) z domieszką elastanu (7%), dzięki czemu spodnie nie krępują ruchów w żadnej płaszczyźnie, obniżona gramatura zmniejszyła wagę spodni o 166 g. Dodatkową ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami zapewnia powłoka DuPont™ Teflon®. Materiał 4-Way Elastic zapewnia komfort użytkowania w każdych warunkach, pozwalając na swobodne pokonywanie przeszkód terenowych, czy podczas patrolu poruszając się po mieście.

Wyposażone zostały w 10 funkcjonalnych kieszeni, zdolne pomieścić cały potrzebny sprzęt EDC, a także wyposażenie niezbędne podczas wędrówki w górach. Specjalne kieszenie zapinane patką na rzep, zaprojektowane zostały do przenoszenia telefonu komórkowego jak i magazynków do karabinów AK / AR. Specjalne wzmocnienia na krawędzi przednich kieszeni stworzone zostały pod klipsy latarki, noża lub multitoola.

Cechy:

  • Wytrzymały nylonowy materiał z dodatkiem elastanu.
  • Chroniąca przed wilgocią i zabrudzeniami powłoka DuPont™ Teflon®.
  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu.
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®.
  • Klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni.
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm.
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi.
  • Dwie siatkowe kieszenie klasyczne ze wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki.
  • Szerokie siatkowe tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków.
  • W kieszeniach tylnych dodatkowe wąskie przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości.
  • Cztery siatkowe kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym) oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem.
  • Pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych.
  • Elastyczne taśmy w kieszeniach cargo dla przenoszenia zapasowych magazynków, małej apteczki lub innych osobistych przedmiotów.
  • Małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK.
  • Nogawka w tylnej części jest profilowana - dzielona i łączona zaszewką pod kolanem.
  • Krawędzie nogawek z możliwością montażu taśmy lub linki ściągającej.

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska oraz noża.



Dane techniczne
Kod producenta: SP-OTP-VL-0
Kolor: Czarny
Materiał: 93% Nylon, 7% Elastan
Gramatura: 120 g / m2
Waga: 331 g

Linia Outback Materiał 4-Way Elastic Materiał Teflon™ marki Chemours Zamki YKK Tkanina Versastretch
Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
RozmiarOBWÓD W PASIE CM LUŹNYOBWÓD W PASIE CM ROZCIĄGNIĘTY1/2 OBWODU U DOŁU NOGAWKIDŁUGOŚĆ CAŁKOWITADŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA NOGAWKI
S808820108,581,3
M85932110981,3
L909821,5109,581,3
XL951032211081,3
XXL10010822,5110,581,3
3XL1051132311181,3
4XL10811623111,581,3
S Short80882010376,5
M Short859321103,576,5
L Short909821,510476,5
XL Short9510322104,576,5
XXL Short10010822,510576,5
XXXL Short10511323105,576,5
XXXXL Short1081162310676,5
S Long80882011486,4
M Long859321114,586,4
L Long909821,511586,4
XL Long9510322115,586,4
XXL Long10010822,511686,4
XXXL Long10511323116,586,4
XXXXL Long1081162311786,4
S Extra Long80882011991,5
M Extra Long859321119,591,5
L Extra Long909821,512091,5
XL Extra Long9510322120,591,5
XXL Extra Long10010822,512191,5
XXXL Extra Long10511323121,591,5
XXXXL Extra Long1081162312291,5
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel