Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A

  • Unikalne, hybrydowe spodnie outdoorowe, łączące w sobie niezwykłą wytrzymałość z wysoką wygodą. Spodnie posiadają dwie duże kieszenie cargo i wzmocnienia na kolanach. Można je impregnować specjalnym woskiem.
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A
31595
Ash Grey / CzarnyCloud Grey / CzarnyCrimson Sky / CzarnyCoyote / CzarnyTaiga Green / CzarnyCoyote / Taiga Green
289,00 PLN
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Pochodzące z outdoorowej kolekcji Helikon Outback nowoczesne, hybrydowe spodnie łączące w sobie niezwykłą wytrzymałość na przetarcia z wygodą udanego modelu OTP.

Zastosowanie dwóch rodzajów tkaniny: DuraCanvas® odpowiadającą za wytrzymałość, oraz VersaStretch® zapewniającą duży zasięg ruchów i wentylację pozwoliło na stworzenie uniwersalnych lecz bezkompromisowych spodni.

Najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne strefy jak łydki, kolana oraz kieszenie zostały zabezpieczone dzięki zastosowaniu mocnego materiału. Dodatkowo, przedziały na ochronniki wygospodarowane w strefie kolan umożliwiają zastosowanie dodatkowej ochrony stawów.

Rozciągliwa czterokierunkowo tkanina VersaStretch® została natomiast zastosowana w miejscach najbardziej podatnych na przegrzewanie, tak aby odpowiadać anatomii ruchu człowieka. Pokrycie tych segmentów impregnacją bazującą na tworzywie Teflon zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne. Elementy wykonane z DuraCanvas® są natomiast podatne na impregnację woskiem do tkanin, dzięki czemu spodnie mogą uzyskać częściową wodoodporność.

Obszerne kieszenie typu cargo oraz klasyczne górne pozwolą na przenoszenie niezbędnego ekwipunku. Zapinane na rzep przedziały towarzyszące cargo są wymiarowane aby pomieścić magazynek STANAG. Usytuowane na końcu nogawek rzepy umożliwią zabezpieczenie przed dostawaniem się do butów piasku lub żwiru.

Dane techniczne:
- waga: 560 g
- materiał: 45% nylon, 29% bawełna, 22% poliester, 4% elastan
- kolor: szary / czarny (Ash Grey / Czarny)

Linia Outback  Tkanina Versastretch  Materiał DuraCanvas  Zamki YKK  Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu  DuPont™ Teflon®

Producent
Kod produktu
SP-HOP-DC-8501A
googleExport
true
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Ash Grey / Czarne - SP-HOP-DC-8501A

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz do 50 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2020-07-16
Bardzo dobrze zaprojektowane spodnie spodnie. Rozciągają się tam gdzie mają, są mocne tam gdzie mają być mocne. Nie krępują ruchów i ... się nie pocą.
Andrzej, Zbąszyń
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Czytaj więcej
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Talia luźno (cm)Talia rozciągnięty (cm)Długość stanu z przodu (cm)Długość stanu z tyłu (cm)Obwód w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
XS Short10376,2737927,5429521,5
S Short103,576,279852842,510122
M Short10476,2859128,54310722,5
L Short104,576,291972943,511323
XL Short10576,29710329,54411923
XXL Short105,576,21031093044,512523,5
XXXL Short10676,210911530,54513123,5
XXXXL Short106,576,21151213145,513724
XS10881,3 737927,5429521,5
S108,5 81,379852842,510122
M10981,3859128,54310722,5
L109,581,391972943,511323
XL11081,39710329,54411923
XXL110,581,31031093044,512523,5
3XL11181,3 10911530,54513123,5
4XL111,581,3 1151213145,513724
XS Long 11386,4737927,5429521,5
S Long113,586,479852842,510122
M Long11486,4859128,54310722,5
L Long114,586,491972943,511323
XL Long11586,49710329,54411923
XXL Long115,586,41031093044,512523,5
XXXL Long11686,410911530,54513123,5
XXXXL Long116,586,41151213145,513724
S Extra Long118,591,479852842,510122
M Extra Long11991,4859128,54310722,5
L Extra Long119,591,491972943,511323
XL Extra Long12091,49710329,54411923
XXL Extra Long120,591,41031093044,512523,5
XXXL Extra Long12191,410911530,54513123,5
XXXXL Extra Long121,591,41151213145,513724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel