Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A

Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 31593
Producent: Helikon
  • Unikalne, hybrydowe spodnie outdoorowe, łączące w sobie niezwykłą wytrzymałość z wysoką wygodą. Spodnie posiadają dwie duże kieszenie cargo i wzmocnienia na kolanach. Można je impregnować specjalnym woskiem.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
329,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Raty PayU Oblicz Raty PayU
Kup i otrzymaj: 329pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie outdoorowe Helikon Hybrid Outback Pants® DuraCanvas® Crimson Sky / Czarne SP-HOP-DC-8301A

Pochodzące z outdoorowej kolekcji Helikon Outback nowoczesne, hybrydowe spodnie łączące w sobie niezwykłą wytrzymałość na przetarcia z wygodą udanego modelu OTP®. Zastosowanie dwóch rodzajów tkaniny: DuraCanvas® odpowiadającą za wytrzymałość, oraz VersaStretch® zapewniającą duży zasięg ruchów i wentylację pozwoliło na stworzenie uniwersalnych, lecz bezkompromisowych spodni.

Rozciągliwa w czterech kierunkach tkanina VersaStretch® została zastosowana w miejscach najbardziej podatnych na przegrzewanie, tak aby odpowiadać anatomii ruchu człowieka. Pokrycie tych segmentów impregnacją bazującą na tworzywie Teflon® zapewnia jej odporność na warunki atmosferyczne. Elementy wykonane z DuraCanvas® są natomiast podatne na impregnację woskiem do tkanin, dzięki czemu spodnie mogą uzyskać częściową wodoodporność.

Obszerne kieszenie typu cargo oraz klasyczne górne pozwolą na przenoszenie niezbędnego ekwipunku. Zapinane na rzep przedziały towarzyszące cargo są wymiarowane, aby pomieścić magazynek od AK / AR. Usytuowane na końcu nogawek rzepy umożliwią zabezpieczenie przed dostawaniem się do butów piasku lub żwiru. Strefy najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne jak łydki, kolana oraz kieszenie zostały wykonane z mocnego materiału.

Cechy:

  • Wytrzymały nylonowy materiał z dodatkiem elastanu.
  • Chroniąca przed wilgocią i zabrudzeniami powłoka Teflon®.
  • Możliwość impregnacji materiału woskiem.
  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu.
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®.
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm.
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi.
  • Dwie przednie kieszenie ze wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki.
  • Cztery siatkowe kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem.
  • Pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych.
  • Małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK.
  • Kieszenie na kolanach kompatybilne z miękkimi ochraniaczami kolan.
  • Krawędzie nogawek regulowane taśmą na rzep.



Dane techniczne
Kod producenta: SP-HOP-DC-8301A
Kolor:Crimson Sky / Czarny
Materiał:45% Nylon, 29% Bawełna
22% Poliester, 4% Elastan
Waga:539 g

Linia Outback Tkanina Versastretch Materiał DuraCanvas Zamki YKK Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu Materiał Teflon™ marki Chemours

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants® - DuraCanvas® - Crimson Sky / Czarne - SP-HOP-DC-8301A

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo dobrze zaprojektowane spodnie spodnie. Rozciągają się tam gdzie mają, są mocne tam gdzie mają być mocne. Nie krępują ruchów i ... się nie pocą.
2020-07-16
Andrzej, Zbąszyń
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Przeczytaj cały wpis
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Talia luźno (cm)Talia rozciągnięty (cm)Długość stanu z przodu (cm)Długość stanu z tyłu (cm)Obwód w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
XS Short10376,2737927,5429521,5
S Short103,576,279852842,510122
M Short10476,2859128,54310722,5
L Short104,576,291972943,511323
XL Short10576,29710329,54411923
XXL Short105,576,21031093044,512523,5
XXXL Short10676,210911530,54513123,5
XXXXL Short106,576,21151213145,513724
XS10881,3 737927,5429521,5
S108,5 81,379852842,510122
M10981,3859128,54310722,5
L109,581,391972943,511323
XL11081,39710329,54411923
XXL110,581,31031093044,512523,5
3XL11181,3 10911530,54513123,5
4XL111,581,3 1151213145,513724
XS Long 11386,4737927,5429521,5
S Long113,586,479852842,510122
M Long11486,4859128,54310722,5
L Long114,586,491972943,511323
XL Long11586,49710329,54411923
XXL Long115,586,41031093044,512523,5
XXXL Long11686,410911530,54513123,5
XXXXL Long116,586,41151213145,513724
S Extra Long118,591,479852842,510122
M Extra Long11991,4859128,54310722,5
L Extra Long119,591,491972943,511323
XL Extra Long12091,49710329,54411923
XXL Extra Long120,591,41031093044,512523,5
XXXL Extra Long12191,410911530,54513123,5
XXXXL Extra Long121,591,41151213145,513724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel