Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32

  • Covert Tactical Pants® to spodnie z 4 wewnętrznymi kieszeniami do skrytego przenoszenia broni i magazynków. Na zewnątrz spodni rozmieszczono 6 kieszeni. Szerokie szlufki pozwalają na noszenie pasa o maksymalnej szerokości do 50 mm.
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Olive Drab - SP-CTP-NL-32
31587
Shadow GreyCzarnyOlive DrabTaiga GreenAdaptive GreenMud BrownKhaki
264,00 PLN
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Wykonane z nowoczesnej tkaniny VersaStretch® spodnie taktyczne Covert Tactical Pants® o dyskretnym, miejskim designie z kompletem unikalnie rozlokowanych kieszeni.

Rozciągliwa w wielu kierunkach tkanina zapewnia wyjątkową wygodę i brak jakiegokolwiek ograniczenia ruchu użytkownika. Dzięki połączeniu nieprzykuwającemu uwagi wzornictwu z wysoką funkcjonalnością, spodnie znakomicie sprawdzą się zarówno dla użytkowników cywilnych jak i dla nieumundurowanych członków służb.

Cztery kieszonki umieszczone na wewnętrznej stronie spodni pozwolą na przenoszenie pałki teleskopowej, magazynka lub latarki, mogą również zostać wykorzystane jako improwizowana kabura pistoletowa. Zewnętrzne kieszenie zostały zaprojektowane tak, by bezproblemowo mieścić wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku. Ponadto frontowe kieszenie zostały wydłużone o wydzielone przedziały mogące pomieścić magazynek do AR15.

W spodnie wkomponowano wzmocnienia kieszeni, zabezpieczające przed wytarciem np. przy używaniu noża z klipsem oraz klin zapobiegający przecieraniu się spodni w kroku. Solidne szlufki mieszczą pas o grubości do 50 mm. Rozporek został wykonany z zamka YKK, a dodatkową regulację umożliwia zapięcie na rzep umieszczone nad rozporkiem.

Cechy:
- Elastyczny pas z zapięciem Velcro ułatwia dodatkową regulację
- Rozciągliwy w 4 kierunkach materiał, umożliwiający pełną mobilność i dopasowanie
- Klin w kroku
- Sześć kieszeni biodrowych (dwie przód/dwie bok/dwie tył)
- Wzmocnienie kieszeni przednich pod klips od noża/latarki
- Cztery wewnętrzne kieszenie na cenne przedmioty, magazynki itp.
- Wewnętrzne kieszenie boczne mogą zostać wykorzystane jako improwizowana kabura dla mniejszych modeli pistoletów
- Szerokie szlufki na pas do 50 mm
- Rozporek YKK®

Dane techniczne:
- kod producenta: SP-CTP-NL
- materiał: 93% Nylon, 7% Spandex
- waga: 470 g
- kolor: zielony (Olive Drab)

Linia Urban  Tkanina Versastretch  Zamki YKK  Materiał 4-Way Elastic  Materiał DuPont™ Teflon®

Producent
Kod produktu
SP-CTP-NL-32
googleExport
true
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Czytaj więcej
Rozmiar1/2 talii (cm)Długość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)1/2 obwodu w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
S42107814920,4
M45107,5815221
L48108815521,6
XL51108,5815822,2
XXL54109816122,8
3XL57109,5816423,4
4XL60110816724
S Long4211286 4920,4
M Long45112,586 5221
L Long4811386 5521,6
XL Long51113,586 5822,2
XXL Long5411486 6122,8
XXXL Long57114,586 6423,4
XXXXL Long6011586 6724
S Extra Long42117914920,4
M Extra Long45117,5915221
L Extra Long48118915521,6
XL Extra Long51118,5915822,2
XXL Extra Long54119916122,8
XXXL Extra Long57119,5916423,4
XXXXL Extra Long60120916724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel