Holosun - Kolimator otwarty HE508T X2 - Czerwony znak celowniczy - MRS - Panel słoneczny - HE508T-RD-X2
Kolimator otwarty HE508T X2 Czerwony znak celowniczy MRS Panel słoneczny Holosun HE508T-RD-X2
Holosun HE508T-X2-RD to otwarty kolimator pistoletowy, łączący zaawansowaną elektronikę z wytrzymałością dzięki obudowie z tytanu. Zminimalizowane zjawisko paralaksy pozwala na szybkie, instynktowne celowanie, co znacząco skraca czas przejścia do strzału przy strzelaniu dynamicznym.

Niezawodne zasilanie i technologia Shake Awake
Urządzenie wykorzystuje podwójne źródło zasilania dzięki technologii Solar FailSafe. Wbudowane ogniwo słoneczne wspomaga pracę baterii CR1632, a w warunkach silnego oświetlenia pozwala na działanie celownika bez pobierania energii z baterii. Dzięki temu użytkownik nie musi przejmować się ryzykiem konieczności wymiany źródła zasilania w terenie.
Za oszczędność energii odpowiada system Shake Awake. Technologia ta usypia diodę LED podczas bezczynności i wybudza urządzenie przy wykryciu najmniejszego ruchu, przywracając ostatnio używany tryb pracy. W ten sposób nie trzeba pamiętać o wyłączaniu i włączaniu kolimatora w czasie treningu. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie czasu pracy na jednej baterii dochodzącego do 50 000 godzin.
System MRS - trzy znaki celownicze dla celności z każdej odległości
Kolimator HE508T-X2-RD oferuje trzy znaki celownicze dzięki systemowi Multi-Reticle. Bez konieczności ponownego zerowania urządzenia, możliwy jest wybór pomiędzy trzema konfiguracjami: kropka 2 MOA, okrąg 32 MOA oraz kombinacją kropka + okrąg, zapewniającej wysoką skuteczność w strzelaniu dynamicznym.
Emisja czerwonego światła o długości fali 650 nm jest regulowana w 12 trybach jasności. 8 poziomów przeznaczonych jest do pracy w świetle dziennym, natomiast 4 dodatkowe poziomy pozwalają na skuteczną współpracę z urządzeniami noktowizyjnymi.

Ekstremalna odporność dzięki obudowie z tytanu
Zastosowanie tytanu jako materiału obudowy kolimatora, pozwoliło na osiągnięcie wyjątkowej wytrzymałości. Tytan charakteryzuje się znacznie wyższą twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu niskiej masy urządzenia.
Konstrukcja została przetestowana pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy o sile do 5000 G, co pozwala na bezawaryjną pracę na zamkach pistoletów o silnym odrzucie. Celownik spełnia klasę szczelności IP67, podnoszącą niezawodność w trudnych warunkach atmosferycznych.
Cechy:
- Pełnowymiarowy kolimator otwarty na pistolet
- System Shake Awake z funkcją zapamiętywania ostatniego trybu
- 12 trybów regulacji jasności, w tym 8 trybów dziennych i 4 do pracy z noktowizją
- Multi-Reticle system, pozwalający na wybór jednego z 3 znaków celowniczych
- Zasilanie baterią CR1632, wspierane ogniwem słonecznym
- Regulacja w pionie i poziomie co 1 MOA w zakresie +/- 50 MOA
- Klasa szczelności IP67
- Nieograniczona odległość od oka, pozwalająca na celowanie z obojga oczu
- Zminimalizowane zjawisko paralaksy
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Znak celowniczy | Okrąg 32 MOA Kropka 2 MOA Okrąg 32 MOA + Kropka 2 MOA |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Długość fali diody | 650 nm |
| Zasilanie | Ogniwo słoneczne Bateria CR1632 |
| Żywotność baterii | do 50 000 godzin |
| Regulacja jasności | 12 poziomów |
| Wartość kliku | 1 MOA |
| Zakres regulacji w pionie | +/-50 MOA |
| Zakres regulacji w poziomie | +/- 50 MOA |
| Materiał | Tytan |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność na wibracje | do 5000 G |
| Zakres temperatur pracy | od -30°C do 60°C |
| Zakres temperatur przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wymiary okna celowniczego | 6 x 23 mm |
| Wymiary | 45 x 30 x 27 mm |
| Waga | 57 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko uszkodzenia ciała. Produkt montowany na broni. Zalecany montaż u rusznikarza. Sprawdzić przed użyciem. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Opinie o Holosun - Kolimator otwarty HE508T X2 - Czerwony znak celowniczy - MRS - Panel słoneczny - HE508T-RD-X2
w naszym programie lojalnościowym.






















