Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13

Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 18613
Producent: Helikon
  • Covert Tactical Pants® to spodnie z 4 wewnętrznymi kieszeniami do skrytego przenoszenia broni i magazynków. Na zewnątrz spodni rozmieszczono 6 kieszeni. Szerokie szlufki pozwalają na noszenie pasa o maksymalnej szerokości do 50 mm.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
264,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 264pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Helikon - Spodnie CTP® (Covert Tactical Pants®) - VersaStretch® - Khaki - SP-CTP-NL-13
Kolor:Khaki
Wykonane z nowoczesnej tkaniny VersaStretch® spodnie taktyczne Covert Tactical Pants® o dyskretnym, miejskim designie z kompletem unikalnie rozlokowanych kieszeni.

Rozciągliwa w wielu kierunkach tkanina zapewnia wyjątkową wygodę i brak jakiegokolwiek ograniczenia ruchu użytkownika. Dzięki połączeniu nieprzykuwającemu uwagi wzornictwu z wysoką funkcjonalnością, spodnie znakomicie sprawdzą się zarówno dla użytkowników cywilnych jak i dla nieumundurowanych członków służb.

Cztery kieszonki umieszczone na wewnętrznej stronie spodni pozwolą na przenoszenie pałki teleskopowej, magazynka lub latarki, mogą również zostać wykorzystane jako improwizowana kabura pistoletowa. Zewnętrzne kieszenie zostały zaprojektowane tak, by bezproblemowo mieścić wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku. Ponadto frontowe kieszenie zostały wydłużone o wydzielone przedziały mogące pomieścić magazynek do AR15.

W spodnie wkomponowano wzmocnienia kieszeni, zabezpieczające przed wytarciem np. przy używaniu noża z klipsem oraz klin zapobiegający przecieraniu się spodni w kroku. Solidne szlufki mieszczą pas o grubości do 50 mm. Rozporek został wykonany z zamka YKK, a dodatkową regulację umożliwia zapięcie na rzep umieszczone nad rozporkiem.

Cechy:
- Elastyczny pas z zapięciem Velcro ułatwia dodatkową regulację
- Rozciągliwy w 4 kierunkach materiał, umożliwiający pełną mobilność i dopasowanie
- Klin w kroku
- Sześć kieszeni biodrowych (dwie przód/dwie bok/dwie tył)
- Wzmocnienie kieszeni przednich pod klips od noża/latarki
- Cztery wewnętrzne kieszenie na cenne przedmioty, magazynki itp.
- Wewnętrzne kieszenie boczne mogą zostać wykorzystane jako improwizowana kabura dla mniejszych modeli pistoletów
- Szerokie szlufki na pas do 50 mm
- Rozporek YKK®

Dane techniczne:
- kod producenta: SP-CTP-NL
- materiał: 93% Nylon, 7% Spandex
- waga: 470 g
- kolor: khaki

Linia Urban  Tkanina Versastretch  Zamki YKK  Materiał 4-Way Elastic  Materiał DuPont™ Teflon®

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (Biuro Obsługi Klienta)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie maila na infospecshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do infolinii, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Przeczytaj cały wpis
Rozmiar1/2 talii (cm)Długość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)1/2 obwodu w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
S42107814920,4
M45107,5815221
L48108815521,6
XL51108,5815822,2
XXL54109816122,8
3XL57109,5816423,4
4XL60110816724
S Long4211286 4920,4
M Long45112,586 5221
L Long4811386 5521,6
XL Long51113,586 5822,2
XXL Long5411486 6122,8
XXXL Long57114,586 6423,4
XXXXL Long6011586 6724
S Extra Long42117914920,4
M Extra Long45117,5915221
L Extra Long48118915521,6
XL Extra Long51118,5915822,2
XXL Extra Long54119916122,8
XXXL Extra Long57119,5916423,4
XXXXL Extra Long60120916724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel