Holosun - Kolimator zamknięty HE503R-GD - Złoty znak celowniczy - Montaż niski i 1/3 Co-witness - HE503R-GD
Kolimator zamknięty HE503R-GD Złoty znak celowniczy Montaż niski i 1/3 Co-witness Holosun HE503R-GD
Holosun HE503R-GD to zamknięty celownik kolimatorowy z funkcją szybkiej zmiany trybów podświetlenia za pomocą bocznego pokrętła. Model wyróżnia się diodą LED w kolorze złotym, która zapewnia wysoki kontrast znaku celowniczego w różnych warunkach oświetleniowych oraz zwiększa jego widoczność dla użytkowników z daltonizmem. Zminimalizowane zjawisko paralaksy jest nieodczuwalne podczas użytkowania kolimatora.

System MRS dla skuteczności w różnych sytuacjach
Kolimator wykorzystuje system MRS, który umożliwia wybór między dwoma znakami celowniczymi bez konieczności ponownego zerowania. Kropka 2 MOA to odpowiedni wybór do precyzyjnego celowania na większe odległości, z kolei okrąg 65 MOA z kropką 2 MOA sprawdzi się do szybkiego namierzania celów w strzelaniu dynamicznym.
Zastosowana dioda wyświetla złoty znak celowniczy i umożliwia regulację podświetlenia na 12 poziomach jasności. 10 poziomów dedykowanych jest do pracy dziennej, natomiast 2 poziomy pozwalają na skuteczną współpracę z urządzeniami noktowizyjnymi. Zastosowanie mechanicznego pokrętła do regulacji trybów umożliwia szybką i intuicyjną zmianę trybu podświetlenia.

Wytrzymałość konstrukcji i dwie wysokości montażu
Obudowa kolimatora, wykonana z aluminium, gwarantuje niską masę przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Urządzenie spełnia normę szczelności IP67, co zapewnia pyłoszczelność oraz odporność na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Kolimator może być montowany na szynę Picatinny w dwóch standardach wysokości - niskim oraz Lower 1/3 Co-witness i może być kompatybilny z powiększalnikami do kolimatora, jak HM3X i HM6X od Holosun.
Precyzyjna regulacja i optyka FMC
Soczewki o średnicy 20 mm pokryte zostały powłokami FMC, co minimalizuje refleksy i zwiększa transmisję światła. Regulacja punktu celowniczego odbywa się w zakresie +/- 50 MOA w obu płaszczyznach, przy wartości kliku wynoszącej 1/2 MOA. Urządzenie zasilane jest pojedynczą baterią CR2032, która dzięki energooszczędnej diodzie LED pozwala na pracę sięgającą 50 000 godzin.
Cechy:
- Kolimator zamknięty z regulacją trybów za pomocą pokrętła
- System Multi-Recticle z dwoma znakami celowniczymi do wyboru
- Znaki celownicze w kolorze złotym dla lepszej widoczności w przypadku daltonizmu
- Zminimalizowane zjawisko paralaksy, nieodczuwalne podczas użytkowania
- Klasa szczelności IP67 i odporność na wstrząsy do 1000 G
- Regulacja siatki celowniczej w zakresie +/- 50 MOA
- Wartość kliku co 1/2 MOA
- Dwa standardy montażu - 19 mm i 41 mm Lower 1/3 Co-witness
- 12 trybów podświetlenia, w tym 2 tryby współpracujące z noktowizją
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Źródło światła | Dioda LED |
| Długość fali diody | 590 nm |
| Znak celowniczy | Kropka 2 MOA Okrąg 65 MOA + Kropka 2 MOA |
| Kolor znaku celowniczego | Złoty |
| Poziomy regulacji podświetlenia | 12 |
| Powłoki optyczne | FMC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Czas pracy | do 50 000 godzin |
| Zakres regulacji w pionie | +/-50 MOA |
| Zakres regulacji w poziomie | +/- 50 MOA |
| Wartość kliku | 1/2 MOA |
| Materiał | Aluminium |
| Montaż | Picatinny |
| Zakres temperatur przechowywania | od -40 do 70°C |
| Zakres temperatur pracy | od -30 do 60°C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność na wibracje | do 1000 G |
| Średnica okna celowniczego | 20 mm |
| Wysokość osi celowniczej | 19 mm 41 mm Lower 1/3 Co-witness |
| Wymiary | 70 x 36 x 41 mm |
| Waga kolimatora | 100 g |
| Waga montażu | 52 g |
| Kolor | Czarny |
Zauważyłeś błąd w treści?
Wyślij nam zgłoszenie, abyśmy mogli go poprawić!
Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.
W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.
Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.
Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.
W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200
Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.
Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.
Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.
Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.
Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.
Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Ryzyko uszkodzenia ciała. Produkt montowany na broni. Zalecany montaż u rusznikarza. Sprawdzić przed użyciem. Zużyty produkt utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.














