Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81

Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - RAL 7013 - SP-UTF-NR-81
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 31632
Producent: Helikon
  • Niezwykle popularne spodnie taktyczne, które sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu jak i jako element umundurowania. Wersja wykonana z tkaniny NyCo Ripstop, z elastycznymi wstawkami VersaStretch® w kroku i na karczku. Kolor RAL 7013.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
339,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Raty PayU Oblicz Raty PayU
Kup i otrzymaj: 339pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie wojskowe Urban Tactical Pants® Flex RAL 7013 Helikon SP-UTF-NR-81

Urban Tactical Flex Pants® z serii Urban Line firmy Helikon to zmodyfikowana wersja niezwykle popularnych spodni UTP®. W modelu Flex zachowano charakterystyczny krój i konstrukcję pierwowzoru, ale zmieniono zastosowaną tkaninę: na kombinację wytrzymałego NyCo w splocie Ripstop z klinami elastycznego VersaStretch® w kroku i na karczku.

Bojówki UTP stanowią udane połączenie cech spodni cywilnych z odzieżą stricte taktyczną: oferują wytrzymałą na przetarcia i uszkodzenia konstrukcję z licznymi, mądrze rozmieszczonymi kieszeniami, szerokimi szlufkami do paska i możliwością zastosowania niskoprofilowych ochraniaczy na kolana, łącząc te cechy z wygodnym, nieograniczającym ruchów krojem (dodatkowo akcentowanym przez elastyczne wstawki) oraz stonowanym, nierzucającym się w oczy wyglądem.

Czyni to ze spodni Urban Tactical Flex Pants® prawdziwy scyzoryk szwajcarski wśród odzieży taktycznej, który sprawdzi się w praktycznie każdym środowisku: w codziennym "cywilnym" ubiorze, jako spodnie strzeleckie, odzież służbowa lub turystyczna.

Cechy:

  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu.
  • Klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni.
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®.
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm.
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi.
  • Dwie przednie, klasyczne kieszenie ze wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki.
  • Szerokie i pojemne kieszenie tylne.
  • W kieszeniach tylnych dodatkowe wąskie przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości.
  • Dwie, ukośne wewnętrzne kieszenie na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia ukrytych magazynków, latarki lub pałki teleskopowej.
  • Cztery kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym) oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem.
    • Pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych.
    • Małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK.
  • Nogawka profilowana w tylnej części.
  • Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze.



Dane techniczne
Kod produktu: SP-UTF-NR-81
Nazwa: Urban Tactical Flex Pants®
Kolor: RAL 7013
Materiał NyCo Ripstop + VersaStretch®
Skład: 50% bawełna, 50% nylon
Waga: 624 g

Linia Urban
Versastretch
Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu
Zamki YKK

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S Short788676.2102,5
M Short839176.2103
L Short889676.2103,5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104,5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105,5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel