Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01

Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Helikon - Spodnie wojskowe Modern Battle Dress Uniform® - NyCo Ripstop - Czarne - SP-MBD-NR-01
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 22566
Producent: Helikon
  • Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) wykonane z wytrzymałej tkaniny NyCo Rip-Stop zapewniają komfort i swobodę ruchów. Duża liczba kieszeni umożliwia przenoszenie niezbędnego wyposażenia. Duża szerokość szlufek do 45 mm.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
279,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Kup i otrzymaj: 279pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie taktyczne Modern Battle Dress Uniform® NyCo Ripstop Czarne Helikon SP-MBD-NR-01

Nowoczesne bojówki taktyczne od firmy Helikon, nawiązujące do tradycyjnego umundurowania Battle Dress Uniform, wyposażone w szereg przydatnych rozwiązań. Wykonane zostały z mocnej tkaniny NyCo Rip-Stop będącej mieszanką bawełny i nylonu (48% bawełna, 52% nylon).

Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na przetarcia i rozdarcia a przy tym, jest przewiewny i wygodny w noszeniu. Regulowana patką talia i zastosowanie wysokiej jakości zamka YKK® pozwalają na wygodne dopasowanie i użytkowanie.

Prosty, obszerny krój zapewnia swobodę ruchów i zapobiega otarciom. Zestaw sześciu kieszeni idealnie sprawdza się w przenoszeniu codziennego ekwipunku. Wkomponowane panele z materiału Versastretch® umożliwiają pełen zakres ruchów. Szerokość szlufek wynosi 45 mm. Obwód nogawek jest regulowany przy pomocy regulowanego ściągacza.

Cechy:

  • Spodnie mundurowe do codziennego użytku.
  • Anatomiczny krój.
  • Regulowany pas.
  • Elastyczne panele w kroku i z tyłu.
  • Dwie kieszenie klasyczne.
  • Dwie kieszenie cargo.
  • Dwie kieszenie na magazynki AK/AR.
  • Regulowane ściągacze w nogawkach.
  • Kieszonki na łydkach.
  • Zapinane na zamek YKK®.



Dane techniczne
Kod producenta: SP-MBD-NR-01
Kolor:Czarny
Materiał: 52% nylon, 48% bawełna
Waga:705 g

Linia Patrol Tkanina Versastretch Zamki YKK
Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Rozmiar1/2 talii (cm)1/2 szerokości biodra (cm)Długość nogawki zewnętrznej + pas (cm)Długość nogawki wewnętrznej (cm)
XS Short3749103,576,2
S Short405210476,2
M Short4355104,576,2
L Short465810576,2
XL Short4961105,576,2
XXL Short526410676,2
XXXL Short5567106,576,2
XS3749108,576,2
S405210981,2
M435511081,2
L465811081,2
XL4961110,581,2
XXL526411181,2
3XL556711281,2
4XL587011281,2
XS Long 3749113,586,2
S Long405211486,2
M Long435511586,2
L Long465811586,2
XL Long4961115,586,2
XXL Long526411686,2
XXXL Long556711786,2
XXXXL Long587011786,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel