Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01

Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Polycotton Canvas - Czarne - SP-UTL-PC-01
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 31633
Producent: Helikon
  • Wysokiej jakości spodnie taktyczne z serii Urban Line. Spodnie wykonane z tkaniny Polycotton i dodatkiem Spandexu. Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze. Aż dwanaście zróżnicowanych kieszeni do przenoszenia niezbędnego wyposażenia.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
299,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 299pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Spodnie wojskowe Urban Tactical Pants® Polycotton Canvas Czarne Helikon SP-UTL-PC-01

Spodnie Helikon Urban Tactical Pants® (UTP®) z serii Urban Line cieszą się zasłużonym mianem kultowych, i są zdecydowanie najpopularniejszym modelem spodni Helikon. Zawdzięczają to niezrównanemu połączeniu wytrzymałości i wygody, łącząc najlepsze cechy spodni bojówek z cywilnym wyglądem. Sprawdzają się dzięki temu doskonale w codziennym użytkowaniu - oferując wygodę oraz pojemne kieszenie na przenoszenie ekwipunku EDC: latarki, telefonu, scyzoryka - jak i w turystyce, strzelectwie czy działaniach taktycznych.

Anatomiczny, dopasowany do sylwetki krój nie ogranicza swobody ruchów, a przemyślane umiejscowienie dwunastu pojemnych kieszeni pozwala wygodnie rozłożyć obciążenie. Wzmocniona w newralgicznych punktach konstrukcja gwarantuje trwałość nawet przy intensywnej eksploatacji, a wbudowane kieszenie na ochraniacze systemu Low Profile Protective Pads® zwiększają komfort i bezpieczeństwo.

Ta wersja męskich spodni bojówek UTP® wykonana została z tkaniny Polycotton Canvas - mieszanki bawełny i poliestru z niewielką domieszką elastanu, który zapewnia materiałowi nieco elastyczności dla zwiększonego komfortu, zaś gładka faktura zapewnia niskoprofilowy wygląd. Docenią to szczególnie osoby przebywające w ciągu dnia w zróżnicowanych środowiskach - spodnie nie będą wyróżniać się z tłumu zarówno w pracy, na zakupach jak i na strzelnicy lub w lesie.

Cechy:

  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu
  • Klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi
  • Dziesięć rozlokowanych ergonomicznie kieszeni:
    • Dwie przednie, klasyczne kieszenie z wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki
    • Dwie szerokie i pojemne kieszenie tylne, wyposażone w dodatkowe przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości
    • Dwie, ukośne wewnętrzne kieszenie na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia ukrytych magazynków, latarki lub pałki teleskopowej
    • Cztery kieszenie na udach:
      • Dwie szerokie, ukośne typu cargo, zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym), do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych
      • Dwie wąskie kieszenie zamykane patkami z rzepem, dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
  • Nogawka profilowana w tylnej części
  • Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze
  • Krawędzie nogawek z możliwością montażu taśmy lub linki ściągającej

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska i wyposażenia.

Dane techniczne
Kod produktu:SP-UTL-PC-01
Kolor:Czarny
Ilosć kieszeni:10
Materiał:58% Bawełna, 40% Poliester, 2% Elastan
Gramatura:280 g/m²
Waga:710 g

Linia Urban Materiał 2-Way Elastic Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu Zamki YKK
Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S Short788676.2102,5
M Short839176.2103
L Short889676.2103,5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104,5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105,5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel