Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015

M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe - Odzież i Buty
Odzież i Buty - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe - Odzież i Buty
Odzież i Buty - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe - Odzież i Buty
Odzież i Buty - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe - Odzież i Buty
Odzież i Buty - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe - Odzież i Buty
Odzież i Buty - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015 - Kurtki wojskowe
Kurtki wojskowe - M-Tac - Kurtka zimowa wojskowa Alpha Gen.III - Granatowa - 20431015
Kod produktu: 34848
Producent: M-Tac
  • Kurtka zimowa Alpha Gen.III pozwala na wykonywanie aktywności fizycznych w mroźne dni. Ocieplina G-Loft zapewnia dobrą izolację termiczną. Wyposażona w dwie klapy pod rękawami dające dostęp do wnętrza kurtki.
Rozmiar
1 050,00 PLN
brutto / szt.
payment_methods
Po wysłaniu tego zamówienia zyskasz 1050 pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Kurtka zimowa Alpha Gen.III Dark Navy Blue M-Tac 20431015

Kurtka taktyczna zimowa Alpha Extreme Gen. III producenta odzieży wojskowej M-Tac. Przystosowana do noszenia w trakcie sezonu zimowego. Militarny krój odpowiada nie tylko służbom mundurowym takim jak policji, armii lub ochronie, ale także miłośnikom outdooru. Kaptur, oraz ocieplenie nowej generacji chroni użytkownika przed niskimi temperaturami w trakcie długiego marszu lub patrolu.

Sprawdza się podczas zadań taktycznych

Model Alpha Gen. III sprawdza się w warunkach niekorzystnej pogody. Nadaje się idealnie do jednostajnej, umiarkowanej aktywności fizycznej takiej jak spacer lub patrol. Ocieplina G-Loft zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną, nawet przy minusowych temperaturach. Kurtka wzbogacona została we wzmocnienia w okolicy łokci i przedramion. Ułatwia to swobodne strzelanie w pozycji leżącej. Za zwiększoną odporność na przetarcia od plecaków taktycznych odpowiada wzmocnienie materiału na wysokości barków.

Funkcjonalność i łatwa personalizacja odzieży

Zamki błyskawiczne japońskiej firmy YKK® oraz regulowany kaptur skutecznie chronią przed opadami deszczu i działaniem wiatru. Na ramionach znajdują się panele z rzepem, umożliwiające personalizację naszywkami. Pod nimi znajdują się dwie funkcjonalne kieszenie na małe akcesoria, telefon, portfel czy klucze. Dodatkowo we wnętrzu kurtki znajdują się zapinane na zamki kieszenie siatkowe idealne do przechowywania cennych rzeczy.

Kurtka zimowa Alpha Gen.III Wyposażona została w dwie klapy umieszczone pod rękawami, pozwalające na szybki dostęp do wnętrza kurtki. Takie rozwiązanie sprawdza się do przenoszenia kamizelki taktycznej pod kurtką oraz jako dodatkowa wentylacja w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej.

Cechy:

  • Lekka i wytrzymała kurtka zimowa.
  • Wygodny krój, dobrze chroni przed przewianiem oraz śniegiem.
  • Panele z rzepem do łatwej personalizacji naszywkami.
  • Dwie duże klapy boczne.
  • Dwie kieszenie na ramionach.
  • Kaptur regulowany za pomocą sznurków.
  • Centralny zamek błyskawiczny.
  • Ściągacze przy rękawach.
  • Produkt posiada właściwości hydrofobowe, należy prać go z użyciem płynu do odzieży softshellowej.
  • Kieszenie zapinane na zamki błyskawiczne japońskiej firmy YKK.

Dane techniczne
Kod producenta:20431015
Kolor:Dark Navy Blue
Waga:1060 g

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na info@specshop.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00, pod numerem +48 533 372 997.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €100 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €200

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w klatce piersiowej (cm)Długość całkowita z tyłu (cm)Długość całkowita z przodu (cm)Długość rękawa z mankietem (cm)Szerokość rękawa w bicepsie (cm)
XS6272,5696426
S6473,57065,527
M667469,56728
L68777368,529
XL7080,576,57029,5
3XL7485817331,5
XS Long 6276,5736626
S Long6477,57467,527
M Long668075,56928
L Long68837970,529
XL Long7086,582,57230
XXL Long728884,573,530,5
XXXL Long7489857531,5

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Rozumiem i akceptuję
pixel