Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11

  • Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) wykonane z wytrzymałej tkaniny NyCo Rip-Stop zapewniają komfort i swobodę ruchów. Duża liczba kieszeni umożliwia przenoszenie niezbędnego wyposażenia. Duża szerokość szlufek do 45 mm.
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
Helikon - Spodnie MBDU® (Modern Battle Dress Uniform®) - NyCo Ripstop - Coyote - SP-MBD-NR-11
22609
PenCott WildWoodCzarnyMud BrownShadow GreyOlive GreenCoyoteMultiCam
239,00 PLN
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Nowoczesne spodnie taktyczne nawiązujące do tradycyjnego umundurowania Battle Dress Uniform, wyposażone w szereg przydatnych rozwiązań.

Wykonane zostały z mocnej tkaniny NyCo Rip-Stop będącej mieszanką bawełny i nylonu (48% bawełna, 52% nylon). Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na przetarcia i rozdarcia a przy tym jest przewiewny i wygodny w noszeniu. Regulowana patką talia i zastosowanie wysokiej jakości zamka YKK pozwalają na wygodne dopasowanie i użytkowanie.

Prosty, obszerny krój zapewnia swobodę ruchów i zapobiega otarciom. Zestaw sześciu kieszeni idealnie sprawdza się w przenoszeniu codziennego ekwipunku. Wkomponowane panele z materiału Versastretch umożliwiają pełen zakres ruchów.

Szerokość szlufek wynosi 45 mm. Obwód nogawek jest regulowany przy pomocy regulowanego ściągacza.

Cechy:
- Spodnie mundurowe do codziennego użytku
- Anatomiczny krój
- Regulowany pas
- Elastyczne panele w kroku i z tyłu
- Dwie kieszenie klasyczne
- Dwie kieszenie cargo
- Dwie kieszenie na magazynki AK/AR
- Regulowane ściągacze w nogawkach
- Kieszonki na łydkach
- Zapinane na zamek YKK®

Dane techniczne:
- materiał: 52% nylon, 48% bawełna
- kolor: Coyote
Linia Patrol  Tkanina Versastretch  Zamki YKK



Producent
Kod produktu
SP-MBD-NR-11
googleExport
true
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Rozmiar1/2 talii (cm)1/2 szerokości biodra (cm)Długość nogawki zewnętrznej + pas (cm)Długość nogawki wewnętrznej (cm)
XS Short3749103,576,2
S Short405210476,2
M Short4355104,576,2
L Short465810576,2
XL Short4961105,576,2
XXL Short526410676,2
XXXL Short5567106,576,2
XS3749108,576,2
S405210981,2
M435511081,2
L465811081,2
XL4961110,581,2
XXL526411181,2
3XL556711281,2
4XL587011281,2
XS Long 3749113,586,2
S Long405211486,2
M Long435511586,2
L Long465811586,2
XL Long4961115,586,2
XXL Long526411686,2
XXXL Long556711786,2
XXXXL Long587011786,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel