Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60

Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 16140
Producent: Helikon
  • Wysokiej jakości spodnie taktyczne z serii Urban Line. Spodnie wykonane z tkaniny typu Ripstop i dodatkiem Spandexu. Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze. Dwie przednie klasyczne kieszenie ze wzmocnionymi krawędziami.
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
299,00 PLN
/ szt.
PayPo Kup teraz i zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Kup i otrzymaj: 299pkt.
Darmowa dostawa od 299,00 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Urban Tactical Pants® (UTP®) z serii Urban Line firmy Helikon to wysokiej jakości wygodne i praktyczne spodnie taktyczne o opatentowanej konstrukcji.

Model ten plasuje się pomiędzy spodniami stricte cywilnymi, a bojowymi typu ACU, BDU, itp. Przeznaczony jest zarówno dla członków służb mundurowych i agencji ochrony, jak i do turystyki, wspinaczki czy codziennego noszenia.

Spodnie uszyte zostały z tkaniny typu Ripstop wykonanej z bawełny i poliestru. Dzięki dodatkowi elastycznego materiału Spandex, anatomicznemu krojowi oraz szeregowi nowatorskich rozwiązań nosi się je bardzo wygodnie, a ich konstrukcja w żaden sposób nie ogranicza ruchów swego użytkownika.

Cechy:
- pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu
- klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni
- rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®
- siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm
- pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi
- dwie przednie, klasyczne kieszenie z wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki
- szerokie i pojemne kieszenie tylne
- w kieszeniach tylnych dodatkowe wąskie przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości
- dwie, ukośne wewnętrzne kieszenie na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia ukrytych magazynków, latarki lub pałki teleskopowej
- cztery kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym) oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem
  - pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych
  - małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
- nogawka profilowana w tylnej części
- wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze
- krawędzie nogawek z możliwością montażu taśmy lub linki ściągającej

Dane techniczne:
- kod produktu: SP-UTL-NR
- nazwa: Urban Tactical Pants®
- materiał: 2-way elastic Ripstop
- skład: 60% bawełna, 37% poliester, 3% Spandex
- kolor: Mud Brown

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska oraz noża.

Linia Urban  Materiał 2-Way Elastic  Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu  Zamki YKK



Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem BOK?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60

5.00
Liczba wystawionych opinii: 10
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
10
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
To moje drugie spodnie tego typu. Pierwsze koloru Denim Mid - Dżinsowe użytkuje dwa lata i są super. Obecny kolor Coyote jest cieńszy i lżejszy. Spodnie bardzo funkcjonalne i wytrzymałe oraz mają bardzo fajny układ kieszeni. Polecam do codziennego użytkowania jak i na survival.
2021-05-20
Marek, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pierwsze moje Helikony, i już wiem żadne inne. Powaliła mnie ilość kieszeni. Wstrzeliłem się w rozmiar idealnie. Polecam każdemu kto lubi mieć przy sobie latarkę, nóż, multitool I wiele innych rzeczy z sobą.
2021-05-14
Artur, Opole
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Wszystko OK. Bardzo dobrze wykonane
2021-05-13
Maciej, Jabłonna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Fajne spodnie w przystępnej cenie. Rozmiar bierzcie większy. Polecam.
2021-05-03
Mariusz, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Podzielam zdanie jednego z poprzedników, że to najlepszy model spodni Helikon-Tex. W ciągu dwóch lat uzbierała mi się kolekcja aż 6 par, każda w innym kolorze/kamuflażu. Nie są tanie, ale wystarczyło wstrzelić się w fajną promocję -15% na wyroby Helikon i zaoszczędziłem kilka dyszek. Oczywiście 5/5 gwiazdek.
2021-04-30
Dariusz, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Świetnie wykonane i przemyślane spodnie, to już moja druga para z tego modelu. serdecznie polecam.
2020-10-23
Tadeusz, Inowrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
Rewelacja
2020-08-26
Marcin, Sępólno Krajeńskie
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Wg mnie najlepszy model spodni firmy Helikon
2020-07-08
Kamil, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Lekkie, wytrzymałe, dopasowane, szybkoschnące, wygodne.
2020-06-16
Bogumil, Lublin
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5/5
2020-05-11
Jakub, Zamość
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Przeczytaj cały wpis
Produkty Helikon polecane przez SpecShop.pl
Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i na różnych kanałach komunikacyjnych słyszymy pytania, który model spodni taktycznych czy softshella wybrać. Zazwyczaj staramy się doradzić tak, aby model najlepiej spełniał Wasze oczekiwania - odpowiadał charakterowi miejsca i aktywności, w którym będzie wykorzystywany. Pomyśleliśmy jednak, że możemy Was też przy okazji zainspirować, przedstawiając kilka, naszym zdaniem, bardzo dobrze przemyślanych i uniwersalnych modeli ubrań. Dzisiaj skupimy się na naszym rodzimym Helikonie i pokażemy kilka produktów, które subiektywnie uważamy za warte uwagi.
Przeczytaj cały wpis
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S Short788676.2102,5
M Short839176.2103
L Short889676.2103,5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104,5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105,5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel