Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60

  • Wysokiej jakości spodnie taktyczne z serii Urban Line. Spodnie wykonane z tkaniny typu Ripstop i dodatkiem Spandexu. Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze. Dwie przednie klasyczne kieszenie ze wzmocnionymi krawędziami.
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60
16140
264,00 PLN
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Urban Tactical Pants® (UTP®) z serii Urban Line firmy Helikon to wysokiej jakości wygodne i praktyczne spodnie taktyczne o opatentowanej konstrukcji.

Model ten plasuje się pomiędzy spodniami stricte cywilnymi, a bojowymi typu ACU, BDU, itp. Przeznaczony jest zarówno dla członków służb mundurowych i agencji ochrony, jak i do turystyki, wspinaczki czy codziennego noszenia.

Spodnie uszyte zostały z tkaniny typu Ripstop wykonanej z bawełny i poliestru. Dzięki dodatkowi elastycznego materiału Spandex, anatomicznemu krojowi oraz szeregowi nowatorskich rozwiązań nosi się je bardzo wygodnie, a ich konstrukcja w żaden sposób nie ogranicza ruchów swego użytkownika.

Cechy:
- pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu
- klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni
- rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®
- siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm
- pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi
- dwie przednie, klasyczne kieszenie z wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki
- szerokie i pojemne kieszenie tylne
- w kieszeniach tylnych dodatkowe wąskie przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości
- dwie, ukośne wewnętrzne kieszenie na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia ukrytych magazynków, latarki lub pałki teleskopowej
- cztery kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym) oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem
  - pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych
  - małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
- nogawka profilowana w tylnej części
- wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze
- krawędzie nogawek z możliwością montażu taśmy lub linki ściągającej

Dane techniczne:
- kod produktu: SP-UTL-NR
- nazwa: Urban Tactical Pants®
- materiał: 2-way elastic Ripstop
- skład: 60% bawełna, 37% poliester, 3% Spandex
- kolor: Mud Brown

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska oraz noża.

Linia Urban  Materiał 2-Way Elastic  Kompatybilne z ochraniaczami o niskim profilu  Zamki YKK



Producent
Kod produktu
SP-UTL-PR-60
googleExport
true
SKLEP
A - need to have
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Helikon - Spodnie taktyczne UTP® (Urban Tactical Pants®) - Ripstop - Mud Brown - SP-UTL-PR-60

5.00
Liczba wystawionych opinii: 5
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz do 50 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2020-10-23
Świetnie wykonane i przemyślane spodnie, to już moja druga para z tego modelu. serdecznie polecam.
Tadeusz, Inowrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
2020-08-26
Rewelacja
Marcin, Sępólno Krajeńskie
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
2020-07-08
Wg mnie najlepszy model spodni firmy Helikon
Kamil, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
2020-06-16
Lekkie, wytrzymałe, dopasowane, szybkoschnące, wygodne.
Bogumil, Lublin
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
2020-05-11
Jakub, Zamość
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Jakie spodnie taktyczne / outdoorowe wybrać - zestawienie
Wybierając codzienne spodnie, kierujemy się raczej estetyką i jakością wykonania, jednakże od odzieży funkcjonalnej wymagamy czegoś więcej. Ma ona nam ułatwić określone zadanie, zabezpieczyć przed wpływem otoczenia oraz przetrwać nieco poważniejsze obciążenia, niż te, którym poddawane są nasze codzienne ubrania. Wybraliśmy z naszej oferty kilka najbardziej charakterystycznych modeli, które pokrótce dla Was opiszemy.
Czytaj więcej
Produkty Helikon polecane przez SpecShop.pl
Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i na różnych kanałach komunikacyjnych słyszymy pytania, który model spodni taktycznych czy softshella wybrać. Zazwyczaj staramy się doradzić tak, aby model najlepiej spełniał Wasze oczekiwania - odpowiadał charakterowi miejsca i aktywności, w którym będzie wykorzystywany. Pomyśleliśmy jednak, że możemy Was też przy okazji zainspirować, przedstawiając kilka, naszym zdaniem, bardzo dobrze przemyślanych i uniwersalnych modeli ubrań. Dzisiaj skupimy się na naszym rodzimym Helikonie i pokażemy kilka produktów, które subiektywnie uważamy za warte uwagi.
Czytaj więcej
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S Short788676.2102,5
M Short839176.2103
L Short889676.2103,5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104,5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105,5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel